Czy autobiografia Obamy to jedna z książek, którą chcielibyście mieć w domowej biblioteczce? Wprawdzie obecnie scena polityczna w Stanach Zjednoczonych należy już do Donalda Trumpa, to jednak jego poprzednik nie daje tak łatwo o sobie zapomnieć. Okazuje się nawet, że były prezydent ma szansę dorównać swojemu następcy i stać się milionerem. Jak to możliwe? Koniecznie czytajcie dalej!

Kosztowna autobiografia Obamy

20 milionów dolarów – to kwota zaliczki, którą Obamie zaproponowało wydawnictwo nakłaniające go do wydania autobiografii. Gdyby doszło do realizacji projektu, były prezydent Stanów Zjednoczonych mógłby zarobić znacznie więcej! W sukces owej publikacji nie ma co wątpić, biorąc pod uwagę fakt, że Obama ma na koncie już dwa tytuły. I oba stały się niekwestionowanymi bestsellerami w USA.

Specjaliści twierdzą również, że owa książka byłaby absolutnym hitem, który popularnością prześcignąłby podobne projekty innych, byłych prezydentów. I trudno dziwić się owym przypuszczeniom. Nawet laik jest w stanie zauważyć, że Barack Obama był niezwykle medialnym politykiem, wzbudzającym wiele sympatii. Oprócz obowiązkowych, poważnych konferencji gdzie wykazywał się pełnym profesjonalizmem i elegancją, występował także w rozrywkowych programach. Na koncie ma udział w takich telewizyjnych show jak Jimmy Kimmel Live! czy wizyta u Ellen DeGeneres.

Niestety nie znamy jeszcze żadnych szczegółów dotyczących owego projektu. Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne informacje. Oczywiście, jeśli tylko dowiemy się czegoś nowego, natychmiast was o tym poinformujemy! Tymczasem wszystkich zainteresowanych osobą Baracka Obamy zachęcamy do zapoznania się z książkami na jego temat.

Poniżej znajdziecie książki związane z osobą Baracka Obamy:

Prezydent dobrych intencji

Mama Sarah Obama. Nasze marzenia i korzenie.