Dla tych, którzy kojarzą Robyn Lawley z branży modelingu mamy dobrą wiadomość. Nie, wcale nie przewidział się wam tytuł. I tak, owa modelka plus size postanowiła spróbować swoich sił także w dziedzinie kulinarnej. Jej międzynarodowa kariera rozwija się w niesamowitym tempie, a sama Robyn stała się wzorem dla wielu kobiet na całym świecie. Okazuje się bowiem, że świat mody mogą zwojować również panie niekoniecznie mieszczące się w wymiarach uznawanych za ideał.

 Robyn Lawley i jej przygoda z gotowaniem

Oprócz tego, iż Lawley została twarzą Ralpha Laurena i miała okazję współpracować z legendarnym fotografem, Stevenem Meiselem jest ona zdeklarowanym łasuchem. Nie przeszkodziło jej to brać udziału w przedsięwzięciach najbardziej rozpoznawalnych projektantów. W świecie mody jest najbardziej uznaną modelką plus size, która może pochwalić się okładkami w takich magazynach jak Vogue Italia, Vogue Australia, Madison, Elle, Marieclaire i Trybe.

Poza światem mody, Robyn fascynuje gotowanie. Radością, jaką daje jej owe zajęcie dzieli się na swoim blogu. A całkiem niedawno podpisała kontrakt na prowadzenie własnego programu kulinarnego.

Co zatem czytelnicy znajdą w jej książce? Autorka poświęca wiele czasu na poszukiwania niebanalnych i rozkosznie pysznych dań z całego świata. Następnie poddaje je niewielkiej modernizacji według własnego uznania i eksperymentalne posiłki serwuje rodzinie i przyjaciołom. Dzięki temu sprawnie eliminuje te, które nie wzbudzają zbytniego zachwytu, zostawiając jedynie te naprawdę smakowite.

Przepisy proponowane przez modelkę są łatwe i proste w przyrządzeniu. Nawet amatorzy poradzą sobie w kuchni i zaskoczą bliskich niezwykle wyszukanymi smakami. To niezwykły zbiór dań na każdą okazję, łączący w sobie zarówno rodzinną tradycję kulinarną prosto z rodzinnego Sydnej autorki jak i nowoczesną klasykę.

Wszystkim miłośnikom gotowania polecamy książkę Robyn Lawley gotuje.