Ogień i furia. Biały Dom Trumpa - kup na TaniaKsiazka.pl

Ogień i furia to książka, która na całym świecie budzi ogromne emocje. Sam jej bohater jest postacią niezwykle kontrowersyjną. Nic więc dziwnego, że Ogień i furia cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Czytelników. Już niedługo, bo 27 lutego 2018, pozycja ta pojawi się także na polskim rynku. Co takiego ma w sobie reportaż Michaela Wolffa, że jeszcze przed oficjalną premierą wzbudziła wielkie poruszenie? I dlaczego sam Donald Trump próbował (na szczęście bezskutecznie) zablokować jej publikację? Tego wszystkiego dowiecie się, czytając dalej!

Ogień i furia – gorący bestseller, który wstrząsnął Ameryką

W prezentowanej dziś książce Czytelnicy odnajdą fragmenty rozmów, które Wolff przeprowadził z ponad 200 osobami. Wszyscy to oczywiście pracownicy Białego Domu i członkowie amerykańskiej administracji. Wywiady miały miejsce tuż po wygranych wyborach prezydenckich przez Donalda Trumpa. Okazuje się, że jego obraz, który wyłania się z tych rozmów, jest, co najmniej, mało pochlebny i mocno niepokojący. I nie chodzi tu tylko o niepokój Amerykanów, a o wszystkich, którzy postrzegają USA, jako supermocarstwo i żandarma broniącego międzynarodowego ładu.

Pada wiele mocnych słów i zarzutów. Rozmówcy niejednokrotnie podają w wątpliwość zdrowie psychiczne Trumpa. Sam szef kampanii prezydenckiej Donalda, Steve Bannon, określa go, jako „umysłowo niezdolnego” do kierowania Białym Domem. Nawet najbliżsi współpracownicy nie szczędzą słów krytyki. Opisują chaos, jaki panuje w prezydenckiej kancelarii oraz zwracają uwagę na jego dziecinne zachowanie i rażący brak kompetencji. A największą obawę wzbudzają relacje oczywiście z Rosją.

Autor książki w jednym z wywiadów przyznał, że publikacja pt. Ogień i furia może doprowadzić do upadku Trumpa i zakończenia jego rządów. Już w dniu premiery książka znalazła się na szczycie bestsellerowej listy, a w księgarniach ustawiały się długie kolejki. Ponad 80% recenzentów na amazon.com przyznało jej najwyższą notę.

Przypominamy, że polska premiera książki pt. Ogień i furia będzie miała miejsce 27 lutego 2018 roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu i tym, którzy chcą poznać prawdziwe oblicze nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych.