Anna Lewandowska

Anna Lewandowska, z domu Stachurska (ur. 7 września 1988 w Łodzi) to polska sportsmenka, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, zawodniczka karate KK Pruszków oraz reprezentantka kraju w karate tradycyjnym. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski. Specjalistka ds. żywienia. Żona piłkarza Roberta Lewandowskiego i mama Klary.

We wrześniu 2013 roku zdobyła tytuł specjalisty ds. żywienia. Prowadzi blog Healthy Plan by Ann, w którym udziela porad żywieniowych i sportowych.

Poniżej przedstawiamy Wam 3 książki Anny Lewandowskiej, które według nas, każdy fan prowadzenia zdrowego stylu życia powinien przeczytać. Przekonajcie się sami.

  1. Zdrowe gotowanie by Ann

Anna Lewandowska słowem wstępnym zachęca do zdrowego odżywiania. Książka zawiera ponad 170-siąt przepisów kulinarnych, które w pewnej mierze mogą być doskonała inspiracją do własnych przedsięwzięć kulinarnych. Wnosi nieporównywalną wartość do naszych domowych posiłków.

Różnorodność przepisów zawartych w tej publikacji pozwala każdego dnia cieszyć się przepysznym posiłkiem, którego nigdy wcześniej nie udało się nam przyrządzić. Jest to pozycja, która przyciąga uwagę Czytelników, a kucharzy i kucharki fascynuje oraz wspomaga w poszukiwaniu nowych smaków i nowych, kulinarnych idei.

2. Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską

Aktywne i pełne życie jest na wyciągnięcie ręki. Sama autorka pisze, że zdrowy styl życia nie powinien być chwilową modą, a jej pragnieniem jest, by doskonałym zdrowiem mogła cieszyła się większość społeczeństwa.

Niniejsza pozycja zawiera najlepsze i sprawdzone przepisy kulinarne oraz zestawy ćwiczeń. Nie brak w niej też kilku słów od ekspertów. Propagowanie zdrowego stylu to najważniejsze zadanie tej książki.

Żyj zdrowo i aktywnie została wydana w niezwykłej oprawie, dzięki temu cieszy nie tylko umysł i żołądek, ale również estetyka książkowego wydania. Jest to wartościowa pozycja dla każdego, kto przymierza się do zmiany diety, do walki ze swoimi słabościami oraz pragnie budzić się w doskonałym humorze i cieszyć zdrowiem przez bardzo długi czas.

3. Healthy mama

Książka zawiera wszystko to, co zdrowa mama powinna wiedzieć o aktywności i odżywianiu podczas ciąży, ale również jak się do niej odpowiednio przygotować. To zbiór nieocenionych porad, które pomogą z zadowoleniem przejść cały okres ciąży. Przepisów kulinarnych tu nie brakuje, a wszystkie są niezwykle łatwe w przygotowaniu oraz smaczne, jak żadne inne. Zapewniają tez dostarczenie najważniejszych składników żywieniowych dla mamy i nienarodzonego jeszcze maluszka.

Anna Lewandowska dobrze wie o czym pisze. Inspiruje ją też zdanie najlepszych fachowców w dziedzinach żywienia, zdrowia i treningu. Jej książki oparte na zróżnicowanej wiedzy i sprawdzone przez specjalistów to zbiory doskonałych wskazówek dla każdego, kto pragnie poprawić jakość swojego życia i życia swojej rodziny.

Powiązane: Nowość od Anny Lewandowskiej – Healthy Mama

Niejeden fan zdrowego odżywiania znajdzie w książkach Ani coś dla siebie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z powyższymi pozycjami. Szczególną uwagę zwracamy na ostatnią pozycję, która na pewno pomoże każdej przyszłej mamie przejść przez okres ciąży i zachować zdrowy wygląd. Książka na pewno okaże się bestsellerem. Polecamy!