Sekret mojego męża - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Adaptacja filmowa powieści Liane Moriarty z pewnością ucieszy wszystkich fanów pisarki. Warto tutaj wspomnieć, że autorka podbiła serca Czytelników na całym świecie, a jej powieści raz po raz osiągają status międzynarodowych bestsellerów.

Adaptacja filmowa powieści Liane Moriarty Sekret mojego męża - kup na TaniaKsiazka.pl!

Obecnie na temat autorki jest głośno również wśród miłośników serialowych obrazów. Z pewnością wiecie już, że jej bestsellerowa powieść pt. Wielkie kłamstewka została przeniesiona na mały ekran za sprawą stacji HBO. Nam chodzi jednak o zupełnie inną książkę tej utalentowanej pisarki. Koniecznie czytajcie dalej, by poznać więcej szczegółów!

Adaptacja filmowa powieści Liane Moriarty – ważne informacje

Projekt dotyczy zachwycającej powieści australijskiej pisarki pt. Sekret mojego męża. Właśnie ta książka zostanie przeniesiona na wielkie ekrany. Znamy, ponadto jeszcze kilka ciekawych faktów.

CBS Films informuje, że w główną rolę wcieli się Blake Lively. Aktorka będzie jednocześnie producentką wykonawczą filmu. Widzowie mieli okazję podziwiać tę aktorkę w takich produkcjach jak 183 metry strachu czy Śmietanka towarzyska. Oprócz wspomnianej Blake Lively, nad filmem czuwać będą również Chris Weitz, Paul Weitz i Andrew Miano.

Adaptacja filmowa powieści Liane Moriarty – fabuła książki

O czym właściwie opowiada wspomniana książka?  Czy wyobrażacie sobie fakt, iż nie do końca znacie mężczyznę, którego poślubiłyście?

Z podobnym uczuciem musi zmierzyć się główna bohaterka, Cecilia. Pewnego dnia w ręce kobiety trafia list napisany przez jej męża. Mężczyzna informuje ją o tym, iż najprawdopodobniej nie żyje, skoro kobieta otrzymała tę informację.

List był przeznaczony dla jej oczu tylko i wyłącznie po śmierci ukochanego. Wyobraźcie więc sobie teraz, że list skrywa najmroczniejszy sekret osoby, którą kochaliście nad życie. To tajemnica, która może zniszczyć nie tylko życie budowane wspólnie, ale także życie innych ludzi.

Wyobraźcie sobie teraz, że główna bohaterka odkrywa list, podczas gdy jej mąż jest cały i zdrowy… Tak, Cecilia Fitzpatrick jest kobietą sukcesu i w życiu osiągnęła wszystko, o czym można marzyć. Jest zaradną bizneswoman, spełnioną żoną i matką. Codziennie rano budzi się w przepięknym domu i wykonuje pracę, którą kocha. Tajemniczy list, który odkrywa, odmieni jej los na zawsze. Wpłynie on również na życie Rachel i Tess, które ledwo, co znają bohaterkę.

Książki Liane Moriarty tutaj. Niestety nie znamy jeszcze przewidywanej daty premiery ekranizacji powieści.