Aru Shah i pieśń śmierci. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>

Już 19 czerwca na półkach księgarń pojawi się kolejna część fantastycznej serii dla dzieci i młodzieży – Kronik Pandawów autorstwa Roshani Chokshi. Jesteście ciekawi, co tym razem spotka bohaterkę? Tego dowiecie się, sięgając po Aru Shah i pieśń śmierci. Jako CoPrzeczytac.pl patronujemy tej fascynującej opowieści.

Aru Shah i pieśń śmierci. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>

Rick Riordan Przedstawia

Seria Kroniki Pandawów wchodzi w skład interesującego imprintu wydawniczego Rick Riordan Przedstawia. Dzięki niemu bestsellerowy pisarz, autor młodzieżowych serii np. Apollo i boskie próby, promuje książki młodych autorów, którzy w swoich historiach nawiązują do tradycji i legend kultur. Tych mniej popularnych w literaturze wydawanej na świecie.

Roshani Chokshi w swojej opowieści o Aru Shah garściami czerpie z mitologii hinduskiej i właśnie te nawiązania tak bardzo podobają się jej czytelnikom.

A teraz wróćmy do książki Aru Shah i pieśń śmierci.

Aru Shah i pieśń śmierci – świat pełen magii i przygód

Aru Shah i pieśń śmierci. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Innoświat wpada w panikę i tytułowa bohaterka coraz lepiej zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, na czym polega historia z Pandawami. Całe zamieszanie z powodu zaginionego łuku i strzały. Jednak musicie wiedzieć, że to nie byle jaki łuk, tylko oręż boga miłości. Co więcej, ten, kto go ukradł, wcale nie ma zamiaru szerzyć miłości. To, co robi z artefaktem to świętokradztwo! Zamienia ludzi w maszyny do zabijania. To jeszcze nie wszystko, bo o kradzież zaczynają podejrzewać Aru. Dziewczyna musi zatem odnaleźć złoczyńcę, żeby oczyścić się z zarzutów.

Szczęście w nieszczęściu, że Aru w swoich poszukiwaniach nie jest samotna. Razem z duchową siostrą Mini, niezwykle silną Brynne, tajemniczym Aidenem stworzą niezwykłą drużynę. Toteż przed nimi walka z demonami i podróż przez niebezpieczną krainę węży. To wszystko po to, żeby mogli odkryć, że nieprzyjacielem jest ktoś inny, niż się spodziewali.

Zatem Roshani Chokshi ponownie zabiera swoich czytelników w niezwykły, fantastyczny świat pełen magii i przygód.

Jeżeli jeszcze nie znacie serii Kroniki Pandawów, to warto to zmienić. Być może do sięgnięcia po pierwszy tom serii, Aru Shah i koniec czasu, przekona Was pozytywna recenzja Agaty:

Percy Jackson ma nową koleżankę: Aru Shah. Recenzja książki Roshani Chokshi

Obie książki możecie znaleźć w tym miejscu.

Najnowsza książka Roshani Chokshi to już druga, po Pozłacanych wilkach, książka tej autorki, której patronujemy. 😉