Bajecznie bogaci Azjaci - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Bajecznie bogaci Azjaci to początek serii, która szturmem zaczyna podbijać zagraniczny rynek książki. Dlaczego tak się dzieje, biorąc pod uwagę, że debiut pierwszej części miał miejsce w 2013 roku? Nie ma wątpliwości, że na rosnącą obecnie popularność prezentowanej serii wpływa fakt, że kolejny tytuł trylogii Problemy ludzi bogatych zostanie zekranizowany. Reżyserią zajmie się Jon M. Chu. W rolach głównych wystąpią, m.in.: Constance Wu (Rachel), Henry Golding (Nick) czy Michelle Yeoh (Eleanor).  Nie od dziś wiadomo, że hollywoodzcy producenci niejednokrotnie dali drugie życie zapomnianej już przez Czytelników powieści.

Bajecznie bogaci Azjaci okładka książki Kevina Kwana

Bajecznie bogaci Azjaci – kilka słów

Prywatny odrzutowiec, którego określenie „luksusowy” nie do końca oddaje jego prezencję. W środku znajduje się ajurwedyjskie studio jogi i Spa. Do tego należy dorzucić 120-metrowy jacht, gdzie można relaksować się aż w dwóch basenach, pograć w kręgle lub potańczyć na specjalnej sali balowej. Gdyby to było zbyt mało rozrywek, znajdziecie tu także salę do karaoke, kasyno i bar sushi. To oczywiście nie wszystko. Należy do tego doliczyć posiadłości pełne przepychu z ogrodami wielkości całej dzielnicy oraz ubrania wartości kilku mieszkań w Paryżu. Zastanawiacie się, kto może pozwolić sobie na takie życie? Czyżby była tu mowa o majątku Carringtonów? Nic bardziej mylnego. Wyobraźcie sobie, że te „drobiazgi” należą do jednego z najstarszych rodów w Azji, którego bajkowe życie przypomina Dynastię na sterydach. I do dosłownie, bo wszystko jest tu większe, wspanialsze i droższe. A ponadto egzotycznie piękne.

Pojawia się też inne, ważne pytanie. Czy w takim otoczeniu ma szansę odnaleźć się ktoś spoza elity? Z tym musiała zmierzyć się Rachel Chu, która bez zastanowienia zgodziła się na wyjazd z chłopakiem do jego rodzinnego Singapuru. W najgorszych snach nie przypuszczała, że Nick zabierze ją w sam środek gniazda jadowitych os. Os, które czyhają tylko na jej najmniejsze potknięcie i marzą o tym, by usidlić przystojnego i jak się okazuje, bogatego Nicka.