Projektant - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Projektant to książka, która jest już dostępna na polskim rynku od 28 września 2018 roku. Pozycja ta, autorstwa Mariusa Gabriela, przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej, romansów oraz powieści historycznych. Warto tutaj wspomnieć, że pisarz ma już na swoim koncie ponad 30 nowel, które zachwycają odbiorczynie na całym świecie. Jego książki w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów i stają się międzynarodowymi hitami. Tym samym z radością informujemy, że teraz również czytelniczki w Polsce, za sprawą Wydawnictwa Kobiecego, mają szansę zapoznać się jego twórczością. My objęlismy ją również naszym patronatem. Zainteresowane? Koniecznie sprawdźcie, co takiego tym razem przygotował autor swoim fankom!

Projektant – marzenia da się zaprojektować. Reszta wydarzy się sama

Główną bohaterką powieści jest Copper Reilly świeżo upieczona mężatka, która przybywa do Paryża po wyzwoleniu miasta w 1944 roku. Nikogo więc nie dziwi, że z tego powodu paryżanie hucznie świętują odzyskanie wolności. Jednak kobiecie nie udziela się ten radosny nastrój, panujący dookoła. Bohaterka czuje, że utknęła w więzieniu nieszczęśliwego związku. A obrączka na serdecznym placu, zamiast być powodem do dumy, staje się źródłem smutku i przygnębienia. Wkrótce Copper odkrywa kolejną już zdradę męża i w związku z tym żąda separacji.

Jednak los nie do końca bywa okrutny i miał w zanadrzu nieco weselszy scenariusz. Kobieta odnajduje bratnią duszę w osobie skrytego projektanta mody w średnim wieku. Szybko okazuje się, że przypadkowo poznany mężczyzna to Christian Dior. Jego bojaźliwa natura i niechęć do sławy zderzają się z odważnym blaskiem projektów, które tworzy.

Ponieważ Copper czuje, że mężczyzna to geniusz, próbuje odkryć go dla reszty świata. Z aparatem i maszyną do pisania rzuca się w szalony świat dziennikarstwa modowego. Jednak bardzo szybko przekonuje się, że cena za spełnianie marzeń jest wysoka.

Przypominamy, że książka pt. Projektant będzie dostępna w sprzedaży od 28 września bieżącego roku. Tutaj znajdziecie nie tylko prezentowaną dziś powieść, ale również jej fragment do przeczytania. Nie zwlekajcie więc ani chwili i koniecznie sprawdźcie ten międzynarodowy hit! Gwarantujemy, że nie pożałujecie!