Bestsellery marca na TaniaKsiazka.pl Bestsellery marca na TaniaKsiazka.pl

Mędrcy tego świata głoszą, że chcąc osiągnąć spokój, nie powinno się patrzeć za siebie. Nie zerkać wstecz i iść do przodu. Miłośnicy czytania mają w nosie takie rady, ponieważ bardzo chętnie zerkają na tytuły książek, które już zostały wydane. Czasem bardzo dawno temu, a czasem dopiero przed chwilą. Lubią też sprawdzać, co było na topie w minionym miesiącu, by przypadkiem nie przegapić jakiejś literackiej perełki, którą polubiły inne mole książkowe. A skoro tak, to teraz wspólnie przejrzyjmy bestsellery marca na TaniaKsiazka.pl.

Bestsellery marca na TaniaKsiazka.pl >>

Bestsellery marca na TaniaKsiazka.pl

Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina, Krystyna Kurczab-Redlich

Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina | Szukaj na TaniaKsiazka.pl >>

Przeglądając bestsellery marca na TaniaKsiazka.pl, od razu widać, że niekwestionowanym numerem jeden jest biografia człowieka, którego nazwisko odmienia się obecnie przez wszystkie przypadki. Nie jest zaskoczeniem, że na pierwszym miejscu na podium jest książka Wowa, Wołodia,Władimir. Tajemnice Rosji Putina autorstwa Krystyny Kurczab-Redlich, która opowiada historię życia prezydenta Rosji. I choć to literatura faktu, czyta się ją jak wciągający kryminał.

Autorka, znawczyni problematyki rosyjskiej w swojej publikacji demaskuje przywódcę jednego ze światowych supermocarstw, ujawniając nieznane dotąd fakty z jego życia. Jak rozpoczął swoją karierę w KGB, czy naprawdę wygrywał wybory i jak naprawdę rozpoczął wojnę w Czeczenii i na Ukrainie (w 2014 roku)? A także jakie ma związki z Al-Kaidą i tzw. Państwem Islamskim i przede wszystkim – ile osób zginęło z jego rozkazu? Pisarka analizuje również jego życie prywatne, przekazując informacje o tym, jakim Putin był mężem, jakim jest ojcem i czy bywa samotny?

Książkę możecie zamówić w tym miejscu.

Kicia Kocia. Co zasiejemy w ogródku?, Anita Głowińska

Kicia Kocia. Co zasiejemy w ogródku? Szukaj na TaniaKSiazka.pl >>

Drugie miejsce, zaraz za dość ciężką lekturą, zajmuje coś bardzo lekkiego – Kicia Kocia. Co zasiejemy w ogródku?, czyli najnowsza część przygód koteczki uwielbianej przez dzieci, wymyślonej przez Anitę Głowińską. Książeczka ta jest idealną pozycją na wiosnę, ponieważ zachęca dzieci do zakładania własnego przydomowego ogródka z warzywami i sianie nasionek warzyw. W jaki sposób? Kicia Kocia i jej przyjaciele z przedszkola sieją własny ogródek, samodzielnie wybierając warzywa, jakie mają rosnąć na poszczególnych grządkach. Dzięki temu, że mogą same decydować i potem opiekować się roślinkami – chętniej obserwują wzrost warzyw i bardziej doceniają to, co widzą. Są bardzo zadowolone, że mają na coś realny wpływ, co daje im poczucie odpowiedzialności i ważności.

Książkę możecie zamówić w tym miejscu.

Skazanie. Joanna Chyłka. Tom 15, Remigiusz Mróz

Skazanie. Joanna Chyłka Szukaj na TaniaKsiazka.pl >>

Na trzecim miejscu na liście bestsellerów marca TaniaKsiazka.pl jest Mróz. Remigiusz mróz i 15. tom jego popularnej serii – Skazanie. Joanna Chyłka. Główna bohaterka odzyskuje prawo do wykonywania zawodu. Ma nadzieję, że nareszcie będzie mogła się podjąć jakiejś głośnej obrony. Chce bowiem za pomocą ciekawego zadania wyprowadzić swoją karierę z powrotem na odpowiednie tory. Okazuje się jednak, że ma zająć się sprawą, której nikt inny nie chciał. Co więcej – po raz pierwszy w życiu to ona ma wystąpić jako oskarżyciel subsydiarny.

Zgłasza się do niej mama samobójczyni. Przynajmniej tak zakwalifikowano śmierć jej córki. Kobieta ma jednak dowody świadczące o tym, że dziewczyna wcale nie odebrała sobie życia i że stoi za tym osoba trzecia. Mimo to prokuratura ciągle umarza postępowanie. Chyłka szybko zauważa, że doszło do licznych błędów proceduralnych. Oraz manipulacji przy śledztwie.

Książkę możecie zamówić w tym miejscu.

Start a Fire. Runda druga, P.S. Herytiera Pizgacz

Start a Fire. Runda druga Szukaj na TaniaKsiazka.pl >>

Czwartą książką najchętniej czytaną w marcu przez klientów księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl jest Start a Fire. Runda druga autorstwa Katarzyny Barlińskiej vel P.S. Herytira Pizgacz. To druga część jej serii, zaraz po Start a Fire. Runda pierwsza, której główną bohaterką jest siedemnastoletnia Victoria Joseline Clark. Jej życie zamieniło się w chaos w chwili, gdy poznała pięknego chłopaka – młodego boksera o destrukcyjnym wnętrzu. Nathaniel jest bowiem ucieleśnieniem problemów, ciągłej walki, krzyków i niewypowiedzianych, ale bolesnych słów. Victoria mimo to zapada się  niego coraz bardziej, zbliżając się do upadku.

Dobrze jednak wie, że w końcu będzie musiała podjąć decyzję ― wybrać między tym, czego pragnie, a swoim własnym dobrem. To jednak bardzo trudne zadanie. Jej chłopak bowiem zachwyca i elektryzuje, ale jednocześnie jest kwintesencją destrukcji, kłamstw, mroku i żaru. Czy Victoria znajdzie w sobie tyle siły, by wydostać się z piekła, do którego ją ściągnął?

Książkę możecie zamówić w tym miejscu.

Propozycja dżentelmena. Bridgertonowie. Tom 3. Wydanie serialowe, Julia Quinn

Propozycja dżentelmena Szukaj na TaniaKsiazka.pl >>

Tuż za Set a Fire. Runda druga stoi trzecia część niezwykle popularnej na całym świecie serii Bridgertonowie autorstwa Julii Quinn. Książka Propozycja dżentelmena, inspirowana baśnią o Kopciuszku, podzielona jest na dwie części. Pierwsza opowiada o przeszłości Sophie – nieślubnej służącej. Przez wzgląd na niskie urodzenie, dziewczyna jest wykluczona z wszelkich rozrywek dostępnych dla arystokracji. Chęć uczestnictwa w tym niedostępnym dla niej życiu wygrywa jednak z zakazami. Ukrywając swoją tożsamość Sophie pojawia się na balu maskowym urządzanym przez rodzinę Bridgertonów. Tam dostrzega ją członek rodu, Benedict, który jest zafascynowany tajemniczą nieznajomą. Jest pod takim urokiem dziewczyny, że nawet dwa lata po balu nie może przestać o niej myśleć. Na szczęście wcale nie musi przestawać, ponieważ los sprawi, że spotka ją ponownie.

Książkę możecie zamówić w tym miejscu.

*

Chcecie poznać pozostałe najchętniej czytane tytuły w ubiegłym miesiącu? Wejdźcie na stronę zbierająca w jednym miejscu bestsellery marca na Taniaksiazka.pl. Jest ich tam aż 100!

To także warto przeczytać: