Bliskość w XXI wieku

Co tak właściwie oznacza bliskość w XXI wieku? Sprawdź zestawienie książkowych nowości dotyczącej cielesności, związków i wyzwań, przed jakimi stoją współczesne relacje.

Bliskość w XXI wieku

Bliskość w XXI wieku – książkowe nowości o seksualności

Slow Sex Uwolnić Miłość

Slow sex. Uwolnij miłość

Jak zaburzenia psychiczne, tempo życia, izolacja wymuszona pandemią wpływają na seksualność? Jak zdobyć się na akceptację wobec własnych pragnień i wyborów innych ludzi? Czym jest kink, a czym BDSM i jak realizować je bezpiecznie oraz czym się różnią od stereotypów rodem z Pięćdziesięciu twarzy Greya?

Rozmowa dziennikarki Hanny Rydlewskiej z Martą Niedźwiecką, certyfikowaną sex coach i psycholożką, to pikantna, zabawna opowieść przeplatana ćwiczeniami budującymi świadome podejście do ciała, relacji i erotyki.

#LOVE Jak kochać w XXI wieku

#LOVE. Jak kochać w XXI wieku

Dlaczego zakochana w kimś osoba tak mocno uzależnia się od drugiej osoby? Dlaczego nie potrafi z tym w żaden sposób walczyć? Czy w zakochaniu się od pierwszego wejrzenia tak naprawdę chodzi o wejrzenie? Poznajcie szereg rad, które pomogą Wam zrozumieć różne aspekty relacji romantycznej oraz przyniosą komfort osobom cierpiącym z powodu swoich (czasami nieodwzajemnionych) uczuć.

Książkę #LOVE. Jak kochać w XXI wieku napisała pracująca w SWPS doktor psychologii Olga Kamińska. Na co dzień autorka zajmuje się prowadzeniem badań nad neuronauką oraz jej popularyzacją. Jest także twórczynią podcastu #LOVE. Jak kochać w XXI wieku. Prowadzi także zajęcia i warsztaty z zakresu miłości i bliskich relacji. To jak, jesteście ciekawi tego, jak kochać w XXI wieku?

Bliskość w XXI wieku. Czy to normalne

Czy to normalne? Seks, związki i statystyka

Co wydarzy się, kiedy do współpracy zaprosi się dwoje czołowych amerykańskich socjologów, którzy mają do dyspozycji ponad 10 000 osób z całego świata i do zadania najbardziej osobiste pytania dotyczących intymnych relacji? W ten sposób powstaje pełen obraz życia współczesnych par: od komunikacji w związku przez satysfakcję w sypialni i wierność po podział finansów.

Jesteście ciekawi, jak upływ czasu zmienia namiętność w związku? Jakie są potrzeby seksualne par? Co wywołuje konflikty w małżeństwie? Które nawyki doprowadzają partnerów do szału? I jak na tym tle wypadają pary gejowskie i biseksualne? Sięgnij po Czy to normalne!

Dochodzę

Dochodzę. Odkryj, co sprawia ci przyjemność

Poznajcie poradnik seksuologiczny stworzony przez kobiety na potrzeby kobiet.

W typowo męskim gronie rozmowa często sprowadza się do dwóch tematów: do seksu lub piłki nożnej. Czy kobiety równie chętnie mówią między sobą o sprawach intymnych? Okazuje się, że nie. Żeby o tym rozmawiać, potrzeba naprawdę dużej zażyłości, zaufania i poczucia komfortu. Tymczasem potrzeba rozmowy na najbardziej intymne tematy wśród kobiet jest ogromna!

Jeżeli nie jesteś gotowa na wymianę doświadczeń z przyjaciółkami, weź do ręki tę oto książkę! Powstała ona we współpracy z 16 tysiącami kobiet, dlatego doświadczenia w niej zawarte stanowią wspaniały przekrój doświadczeń osób z najróżniejszych grup społecznych.

Bliskość w XXI wieku. Dużo orgazmów poproszę

Dużo orgazmów proszę

Świadomość seksualna zmienia się z dnia na dzień, a kobiety dają sobie coraz więcej prawa kobiety dają sobie coraz więcej prawado cieszenia się swoim ciałem i odczuwania przyjemności. Mimo to nadal istnieje przepaść pomiędzy Wenus i Marsem, a kobiecy orgazm traktowany jest pobocznie. Na szczęście na rynku książkowym pojawiają się takie tytuły, jak Dużo orgazmów poproszę.

Poradnik ten poszerza horyzonty i pozwala spojrzeć na pewne kwestie z innej perspektywy. Książka zwraca uwagę na zaniżone poczucie własnej wartości, błędne wzorce seksualne, które przekładają się na jakość zbliżeń. Pomaga też zrozumieć, co hamuje kobiety przed maksymalnym odczuwaniem satysfakcji z seksu i uwalnia z uprzedzeń. Pozwól sobie na więcej i sięgnij po Dużo orgazmów poproszę.

Bliskość w XXI wieku w książkach – czy znacie inne tytuły, po które warto sięgnąć?