Cały ten Rock - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka pt. Cały ten Rock w sprzedaży pojawi się 9 października 2017 roku. Jest to nie lada gratka dla wszystkich miłośników Remigiusza Maciaszka. Jeśli nie do końca orientujecie się, kim jest, nic nie szkodzi! Jak zawsze z radością pomożemy Wam odkryć tę postać. A wierzcie nam, warto go poznać. A aby to zrobić, należy zajrzeć na jego kanał, który prowadzi na YouTube. I idzie mu to całkiem dobrze. Został nawet okrzyknięty jednym z największych fenomenów w polskim Internecie. Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Cały ten Rock i cała prawda o Maciaszku

Nikt dziś nie ma wątpliwości, że Remigiusz przez ostatnich kilka lat wywoływał sporo kontrowersji. W tym przypadku nie było mowy o półśrodkach i obojętności. Ktoś albo go kochał, albo nienawidził. Wśród fanów i przeciwników wciąż trwa zażarta dyskusja na temat pracy, rodziny i kariery „Rocka”. Nie brakuje osób, które chciałby wiedzieć, jaki w rzeczywistości jest Remigiusz i co sprawiło, że odniósł tak błyskawiczny sukces na ogromną skalę.

Fenomen Remigiusza Maciaszka bez wątpienia pomoże poznać Wam ta książka. Opowiada ona o drodze „Rocka” na sam szczyt. A historia jest długa i nie zawsze kolorowa. Okazuje się, że dzisiejsza ikona polskiego YouTube’a zaczynała, jako pracownik budowlany. Następnie prowadził wypożyczalnię kaset VHS i nagle „BUM!”. Pojawia się Internet, a on w błyskawicznym tempie zostaje jego gwiazdą.

Ale historia „Rocka” to również opowieść o dzieciństwie wielu osób, które obecnie mają trzydzieści czy czterdzieści lat. Przyznajcie się, ilu z Was traciło dziecięce fortuny w pierwszych salonach gier czy kafejkach internetowych? Czy pamiętacie dźwięk pracy legendarnych komputerów: Commodore, czy Amiga 500? I to uczucie, kiedy jako pierwszy na osiedlu czy w mieście byłeś właścicielem peceta, co dawało ci status gwiazdy.

Odbiorca w książce pt. Cały ten Rock znajdzie niezwykle barwną opowieść. Zaczyna się ona w chwili, kiedy branża gier dopiero rozpoczynała swoją ekspansję. I dociera do momentu, gdzie jej światowa wartość wynosi jedną piątą PKB Polski.

Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!