Cena wolności - kup na TaniaKsiazka.pl

Halo, halo! Czy są z nami miłośnicy powieści sensacyjnej? Cena wolności jest zupełnie nową i zaskakującą odsłoną tego właśnie gatunku. Dlatego też, jeśli poszukujecie mrocznych i zapierających dech w piersiach przygód, trafiliście idealnie.

Cena wolności to jedna z tych książek, którą pochłania się strona po stronie, nie zwracając uwagi na to, co dzieje się dookoła. Koniecznie przekonajcie się o tym sami! Zwłaszcza że prezentowana przez nas pozycja to gorąca nowość.

Cena wolności - kup na TaniaKsiazka.pl

Jaka jest Cena wolności?

Na całym świecie jest zaledwie dwudziestu pięciu najlepszych specjalistów do spraw porwania dla okupu. W tym wąskim gronie ma zaszczyt znajdować się jedyna reprezentantka płci pięknej – Thea Paris. Niedościgniona, ambitna i najlepsza w branży.

Dokładnie dwadzieścia lat temu przerażony chłopiec został uprowadzony w nocy przez zamaskowanych sprawców. Był to brat Thei, która z przerażeniem przyglądała się całej akcji. Minęło dziewięć długich i przerażających miesięcy, nim chłopiec wrócił do domu. Jednak traumatyczne wydarzenie pozostawiło w nim traumę do końca życia. To właśnie to przerażające wydarzenie sprawiło, że główna bohaterka zapragnęła stać się największej klasy specjalistką w takich sprawach. Osiągnęła swój cel.

Thea swoją pracę rozpoczyna od klasycznych negocjacji przy stole. Kiedy jednak rozmowa nie przynosi rezultatu, a porywacze nie chcą zgodzić się na uwolnienie zakładników, kobieta ma w zanadrzu tajną broń. Chodzi tu o agenctów do zadań specjalnych, zatrudnianych przez organizację Quantum Security International. Pod dowództwem Paris przeprowadzają ściśle tajne operacje ratunkowe w najodleglejszych i najniebezpieczniejszych zakątkach globu.

Okazuje się, że na kobietę czeka najtrudniejsza misja w życiu. Jej ojciec, Christos Paris, magnat naftowy zostaje uprowadzony z jachtu cumującego u wybrzeży Santorini. Całe wydarzenie ma miejsce zaledwie kilka dni przed podpisaniem przez mężczyznę największego kontraktu w karierze. To nie koniec dramatu. Porywacze zabijają całą załogę, ale nie stawiają żadnych żądań. Ich jedyną formą komunikacji są niezrozumiałe SMS-y po łacinie, które wysyłają z telefonów na kartę. Jak więc pertraktować z wrogiem, któremu nie można nic ofiarować w zamian?

Książkę pt. Cena wolności znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!