książek Colleen Hoover

Colleen Hoover niewątpliwie należy do czołowych autorek romansów New Adult i romansów współczesnych na świecie. Jej książki cieszą się niebywałą popularnością także w Polsce. Colleen potrafi łączyć ze sobą niesamowicie ekscytujące wątki miłosne z niezwykłą głębią uczuciową i bogatym światem wewnętrznym bohaterów. To prawdopodobnie są elementy, które sprawiają, że zyskała tak wielką popularność, a premiera każdej jej książki jest ogromnym wydarzeniem (Ostatnia premiera: Without Merit). Poniżej znajdziecie książki podobne do tytułów tej autorki, czyli książki wzruszające, jednocześnie opowiadające jakąś niesamowitą historię miłosną. Wśród nich nowości i zapowiedzi.

Tytuły dla fanów książek Colleen Hoover: Chłopak taki jak ty Ginger Scott

Ta książka skradła moje serce i z tego, co zauważyłam także serca polskich czytelniczek. To doskonały przykład tego, jak można połączyć niezwykle ekscytującą historię miłosną z głębią przeżyć jej bohaterów, opowiedzieć o ich życiu i realnych problemach. Historia Joss i Wesa to opowieść o dziewczynie, która ucieka przed ponurą rzeczywistą i chłopaku, który będzie chciał ją uratować… jeszcze raz.

 

Tytuły dla fanów książek Colleen Hoover: Kocham tylko tak Kate Sterritt

Ta książka zebrała już prawdziwą falę zachwytów od polskich czytelniczek. Jest zaskakująca, emocjonalna, dostarcza czytelnikom pełną paletę przeżyć i niezwykle silnych emocji. Nic nie jest takie, jak się wydaje, a czytelniczki piszą, że nie spodziewały się, za taka letnia okładka może skrywać tak bogate wnętrze. Książka powiada historię Emerson Hart, która nie rozumie, dlaczego jej ukochany Kai jest taki zimny i niedostępny. Czy dziewczyna otworzy swoje serce dla kogoś innego?

 

Tytuły dla fanów książek Colleen Hoover: Dearest. Clementine Lex Martin

Ta nowość od Wydawnictwa Kobiecego to także niezwykle interesująca propozycja dla fanów Colleen. Jej bohaterką jest dwudziestoletnia Clementine Avery, która ogólnie rzecz biorąc ma dosyć facetów w swoim życiu. Jednak kiedy na zajęciach z pisarstwa otrzymuje zadanie, do którego wykonania musi zaangażować Gavina Murphy’ego, wszystkie zasady, których się trzyma, przestają mieć znaczenie.

 

Tytuły dla fanów książek Colleen Hoover: Pozwól mi zostać Tijan

Ta niezwykle emocjonalna historia od bestsellerowej Tijan pokazuje zupełnie inną stronę tej autorki. Opowiada o dziewczynie, która próbuje poradzić sobie z traumą po śmierci swojej siostry bliźniaczki. Jej losy splatają się z losami zupełnie obcego chłopaka Ryan’a, w którego domu dziewczyna spędza tą tragiczną noc. Okaże się, że jego pokój to jedyne miejsca, gdzie można znowu „oddychać”.

 

 

Tytuły dla fanów książek Colleen Hoover:  Wbrew grawitacji Julie Johnson

Bohaterką tej książki jest dwudziestoletnia Brooklyn “Bee” Turner, która doskonale wie, co to znaczy strata i przeszłość, o której trudno zapomnieć. Była świadkiem śmierci swojej matki i to wydarzenie na zawsze naznaczyło jej życie. Dziewczyna trzyma wszystkich na dystans, zachowując się dosłownie jak jędza. Jednak jej powierzchowność nie zniechęca pewnego chłopaka, bad boya i podrywacza Finna Chambersa.

 

Wszystkie wymienione przeze mnie książki mają jeden wspólny mianownik: zapewniają niesamowite emocje podczas czytania, czyli znak rozpoznawczy każdego tytułu Colleen Hoover.