God food. Boska kuchnia Malki Kafki - zobacz na TaniaKsiazka.pl

God food. Boska kuchnia Malki Kafki to książka, która światło dzienne ujrzy 13 lutego 2018 roku. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy interesują się gotowaniem i poszukują niecodziennych przepisów na zaskakujące potrawy. Jeśli uwielbiacie eksperymenty w kuchni, a tradycyjne, polskie dania już Wam się przejadły, koniecznie sięgnijcie po tę pozycję. Gwarantujemy, że kiedy już opanujecie przepisy prezentowane przez Kafkę, Wasi goście i rodzina będą zaskoczeni serwowanymi przez Was potrawami. Chcecie wiedzieć, w jakim kierunku idzie nowoczesna kuchnia? Koniecznie sięgnijcie po tę książkę!

God food. Boska kuchnia Malki Kafki – nie tylko gotowanie

Przepisy, które znajdziecie w tej książce, to nie jedyny aspekt prezentowanej dziś publikacji. Autorka pomoże Wam przejść przez niezwykły proces kulinarnej i duchowej przemiany. Dzięki temu przeżyjecie niezwykłą i egzotyczną podróż w głąb samych siebie. God food stanie się Waszą inspiracją do wykorzystywania sprawdzonych receptur, które zrodziły się na styku wielobarwnych kultur, w kolebce najpotężniejszych religii. Udowodni również, że przyrządzenie doskonałych, roślinnych posiłków nie wymaga wcale wyjątkowych umiejętności.

Zarówno amatorzy gotowania, jak i mistrzowie kuchni znajdą tu coś dla siebie. Książka jest zbiorem praktycznych wskazówek i przepisów na sycące dania główne, wyrafinowane przekąski, przepyszne desery, aromatyczne mieszanki ziół oraz orzeźwiające napoje. Z pomocą autorki odnajdziecie boski pierwiastek w niecodziennych potrawach. Znajdziecie tutaj również odpowiedzi na pytania: jak smakuje idealny babaganusz? Czy jesteście w stanie oprzeć się zapachowi egzotycznej szakszuki? Czy smak dojrzałego awokado i gorzkiej czekolady to doskonałe połączenie?

Przypominamy, że książka pt. God food. Boska kuchnia Malki Kafki na polskim rynku dostępna będzie od 13 lutego bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Tę pozycję polecamy gorąco wszystkim miłośnikom niezwykłych, kulinarnych przygód. Gwarantujemy, że dzięki tej książce przeżyjecie niepowtarzalną wędrówkę po kuchniach świata i odkryjecie wiele jej nowych aspektów. Przepisy są tak skonstruowane, że ich rozszyfrowanie nie sprawi Wam najmniejszego kłopotu. Nie zwlekajcie więc i przekonajcie się, że mistrz kuchni drzemie w każdym z Was!