Kryminał i sensacjaPromocjeScience fiction

Przytul książkę – fantastyka, kryminały i sensacja aż do 37% taniej!

Co łączy fanów kryminałów i fantastyki? Jedni i drudzy są przekonani, że ich gatunek jest najlepszy na świecie i jak dotąd w literaturze nie wymyślono nic lepszego. 🙂 Ponadto wszyscy kochają czuć dreszczyk grozy na skórze, klimat zagadek oraz postacie wyrazistych bohaterów. No i najważniejsze – po prostu uwielbiają czytać książki.

Dlatego to bez znaczenia, czy jesteście miłośnikami trzymającej w napięciu sensacji, czy kibicujecie opowieściom o czarodziejach oraz smokach – teraz możecie dać wyraz swoim uczuciom i… przytulić książkę. A żeby przytulanie było jeszcze milsze, to księgarnia Tania Książka przygotowała promocję, dzięki której kandydatów do tulenia kupicie aż do 37% taniej.

Przytul książkę – fantastyka, kryminały i sensacja aż do 37% taniej!

Do wyboru macie aż 25 tysięcy (!) tytułów z działów fantastyki oraz kryminału i sensacji. Jest w czym wybierać, prawda? Poniżej trzy propozycje dla spragnionych emocji Czytelników:

Przytul książkę – fantastyka, kryminały i sensacja: Dziewczyna, która wróciła Lewis Susan

Matka dla swojego dziecka jest w stanie zrobić dosłownie wszystko. Dlatego, gdy Jules dowiaduje się,  że zabójczyni jej córki wychodzi z więzienia, sama postanawia wymierzyć Amelii sprawiedliwość. Dziewczyna, która wróciła to budzący skrajne emocje thriller psychologiczny o kobiecie, która za wszelką cenę pragnie pomścić śmierć ukochanej Daisy. Susan Lewis napisała książkę wprost kipiącą od trudnych uczuć. Znajdziecie tu ból po stracie dziecka, pierwotną chęć zemsty oraz wielkie pokłady miłości, jakich mogą doświadczyć tylko prawdziwie kochający rodzice. „Fresh fiction” określił Dziewczynę, która wróciła Susan Lewis mianem „wstrząsającego dzieła”, a recenzje Czytelników są jednoznaczne – od tej powieści ciężko się oderwać.

Przytul książkę – fantastyka, kryminały i sensacja: Artemis Andy Weir

Artemis to najnowsza powieść Andy’ego Weira, twórcy rewelacyjnego Marsjanina. Tym razem przenosimy się na Księżyc do Artemis – pierwszego miasta zamieszkiwanego w kosmosie przez ludzi. Główną bohaterką książki jest dwudziestosześcioletnia Jazz, dziewczyna, pragnąca czegoś więcej niż kariery dostarczycielki przesyłek. Dlatego nie waha się ani chwili, gdy otrzymuje intratną propozycję. Miesza się w pewne przestępstwo, na którym ma nadzieję zarobić dużo pieniędzy i wreszcie spełnić marzenie o dostatnim życiu. Nie spodziewa się jednak, że zostanie uwikłana w grubszą aferę, która postawi pod znakiem zapytania dalsze istnienie kosmicznego miasta.

Przytul książkę – fantastyka, kryminały i sensacja:  Nieodnaleziona Remigiusz Mróz

Nieodnaleziona to pierwszy thriller psychologiczny w dorobku Remigiusza Mroza. Głównym bohaterem jest Damian Werner, który dziesięć lat po zaginięciu narzeczonej, wreszcie natrafia na jej ślad. Ktoś zamieszcza zdjęcie Ewy na jednym z profili spotted. Sprawa jest jednak bardzo dziwna. Fotografia bowiem została zrobiona na kilka dni przed brutalnym napadem, którego para była ofiarą, a zdjęcie zrobił sam Damian… Werner postanawia rozwikłać zagadkę zniknięcia Ewy, jednak im głębiej grzebie w jej przeszłości, tym dowiaduje się coraz straszniejszych szczegółów. Okazuje się, że tak naprawdę nic nie wiedział o swojej przyszłej żonie…

Jeśli te propozycje rozbudziły Wasz apetyt i macie ochotę na więcej, ruszajcie do księgarni TaniaKsiążka.pl. Promocja na fantastykę, kryminały i sensację potrwa do 13 lutego 2018 roku!