Harry Potter. Podróż przez historię magii - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka pt. Harry Potter. Podróż przez historię magii polską premierę będzie miała już niedługo, bo 15 lutego 2018 roku. I trudno sprzeczać się z faktem, że jest to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości J.K. Rowling. Do dziś, wszystko, co związane jest z kultową serią o małym czarodzieju, wśród Czytelników cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Fani cyklu zaliczają się do tych najbardziej oddanych i wiernych wielbicieli, którzy czekają na najmniejszą choćby nowość związaną z ich ulubioną serią. I jak na razie nie mają powodów do narzekań. Rowling i jej otoczenie dbają o to, by raz na jakiś czas światło dzienne ujrzały kolejne materiały, związane z Harrym Potterem i procesem powstawania historii. Co przygotowali tym razem? Koniecznie sprawdźcie to sami!

Harry Potter. Podróż przez historię magii – cenny skarb dla fanów

Prezentowana dziś pozycja, to bogato ilustrowana książka, która towarzyszyła wystawie zorganizowanej przez Bibliotekę Brytyjską z okazji dwudziestolecia wydania książki pt. Harry Potter i kamień filozoficzny. To nieocenione źródło rzetelnej wiedzy dla wszystkich fanów serii. W środku znajdą oni mnóstwo ciekawostek z zakresu historii magii, astronomii, zoologii, botaniki czy wróżbiarstwa. Ale to oczywiście nie wszystko. Są tu również istotne informacje na temat eliksirów oraz alchemii. Całość dopełniają ilustracje stworzone przez Jima Kaya. Tego samego, którego przepiękne rysunki można oglądać w ilustrowanych wydaniach serii. Są to szkice, studia oraz ostateczne wersje podobizn profesorów Hogwartu, magicznych istot i nie tylko.

Jeśli wciąż uważacie, że to zbyt mało, mamy coś jeszcze. Wśród tych wszystkich cennych materiałów znajdują się także te z prywatnej kolekcji J.K. Rowling. Są to, m.in. niepublikowane nigdy dotąd ilustracje i odręczne zapiski autorki.

Harry Potter. Podróż przez historię magii to książka, która obowiązkowo powinna znaleźć się w domowej biblioteczce każdego fana kultowej już, magicznej serii. Przypominamy, że pozycja na polskim rynku pojawi się 15 lutego bieżącego roku.

Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy wszystkim miłośnikom twórczości Rowling!