Dzień ostatnich szans - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Robyn Schneider pt. Dzień ostatnich szans to doskonała wiadomość dla wszystkich fanów pisarki. Książka na polskim rynku pojawi się 12 lutego 2018 roku i bez wątpienia jest jedną z bardziej wyczekiwanych lektur tego miesiąca. Bo Schneider znana jest Czytelnikom doskonale. To jej zawdzięczamy międzynarodowy bestseller pt. Początek wszystkiego, który skradł serca odbiorców na całym świecie. Nic dziwnego. Autorka pisze doskonałe powieści dla młodzieży, które są przejmujące, ale równocześnie dowcipne. Nawet najtrudniejsze tematy Schneider potrafi wpleść w narrację tak, by bawiły, a jednocześnie skłoniły Czytelników do refleksji. Co tym razem przygotowała dla odbiorców? Koniecznie sprawdźcie to sami!

Nowość od Robyn Schneider – szanse, które mają swój termin ważności

Jednym z głównych bohaterów powieści jest Lane, siedemnastolatek, który snuje ambitne plany na przyszłość. Jest w nich miejsce na prestiżowy uniwersytet, ale nie na poważną chorobę. Los jednak niejednokrotnie weryfikuje nasze plany i udowadnia, że to on ma najwięcej do powiedzenia. Wkrótce u nastolatka lekarze diagnozują lekooporną gruźlicę. Mimo to chłopak nie zamierza rezygnować z własnych planów i zamierza żyć tak, jakby nic się nie zmieniło. A pobyt w ośrodku dla chorych Latham House traktuje jak przymusowe wakacje.

W tym samym miejscu znajduje się Sadie, która na przekór chorobie beztrosko cieszy się każdym dniem. Chociaż dla wielu osób ośrodek jest niczym więzienie, ona odnalazła tu swoje miejsce. Wraz z przyjaciółmi stworzyła tu małą przystań i odkryła w sobie duszę artystki.

To właśnie znajomość z Sadie pomoże Lane’owi odnaleźć się w całkiem nowej rzeczywistości. Chłopak zrozumie w końcu, że tutaj priorytety są zupełnie inne niż te, jakie stawiał sobie, kiedy nie wiedział jeszcze o swojej chorobie. I kiedy choroba z dnia na dzień przybiera na sile, żadne z nich nie dopuszcza do siebie myśli, że każda chwila może być tą ostatnią.

Nowość od Robyn Schneider pt. Dzień ostatnich szans znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy wszystkim, którzy poszukują niezwykle poruszających, a jednocześnie zabawnych opowieści.