Ciekawe poradniki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Ciekawe poradniki to idealne zestawienie dla wszystkich miłośników tego typu literatury. Tym samym, jeśli poszukujecie interesujących i nietuzinkowych przewodników po różnych dziedzinach życia, doskonale trafiliście. Wśród prezentowanych dziś pozycji znajdziecie nie tylko międzynarodowe hity, ale także nasze rodzime perełki. Jedno jest pewne, niemal każdy czytelnik znajdzie tu coś dla siebie. Ponieważ umieściliśmy tu poradniki psychologiczne, wychowawcze, żywieniowe, o zdrowiu i urodzie czy parapsychologiczne. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego jak zachęcić was do zapoznania się z przygotowanym dziś zestawieniem niezwykle ciekawych poradników. Sprawdźcie to!

Ciekawe poradniki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Ciekawe poradniki – Green witch

Green witch - kup na TaniaKsiazka.plChcecie wyspecjalizować się w naturalnym uzdrawianiu? Zostańcie Green witch, współczesną wiedźmą, która łączy w sobie cechy przyrodnika, zielarza i uzdrowiciela. Czerpcie energię z Wszechświata, kryształów i darów ziemi, podążając ścieżką wyznaczaną przez rytm natury! Niezależnie od tego, czy macie  intuicję do posługiwania się darami natury, czy dopiero chcecie ją rozbudzić, sięgnijcie do inspirujących wskazówek zawartych w kompendium naturalnej magii. Ponieważ dowiecie się z niego, co można przygotować z kwiatów, ziół i drzew znajdujących się w waszym otoczeniu. Odkryjecie jak własnoręcznie zrobić olejki eteryczne, ziołowe cukry, eliksiry, herbatki i sole do kąpieli. Poza tym dowiecie się, w jakich celach wykorzystywać wszechstronne właściwości świata roślin oraz kryształów. Jest tu również odpowiedź na pytanie, dlaczego warto zharmonizować swoje działania z rytmem pór roku. I ponadto odkryjecie, które rytuały i żywioły pomagają wzmocnić różne metody naturalnego uzdrawiania.

Książka dostępna od 5 czerwca 2019 roku.

Ciekawe poradniki – Ćwiczenia z tulenia. Na pierwsze 52 tygodnie z dzieckiem

To nietypowy poradnik – na 52 kartach znajdziecie proste wskazówki i pomysły do wykorzystania w kolejnych Ćwiczenia z tulenia - sprawdź na TaniaKsiazka.pltygodniach od narodzin do roczku. Postawcie kalendarz w pokoju dziecięcym i w każdej chwili czerpcie inspirację do wspólnej rozwijającej zabawy.

Od prawidłowego podnoszenia noworodka, przez masaż dla niemowląt i noszenie w chuście, aż po zabawne ćwiczenia ruchowe. Do tych aktywności nie potrzebujecie wiele. Wystarczy poduszka, prześcieradło, a najczęściej: po prostu wasze ciało – dotyk, uśmiech i kontakt wzrokowy to podstawa! Tym samym, dzięki prezentowanym tu wskazówkom, lepiej poznacie swojego malucha i wzmocnicie waszą więź. Wspomożecie także rozwój ruchowy dziecka i poczujecie się pewnie oraz kompetentnie w roli rodzica.

Książka dostępna od 4 czerwca 2019 roku.

Ciekawe poradniki – Smakoterapia 3. Spiżarnia

Smakoterapia 3. Spiżarnia - kup na TaniaKsiazka.plKiedy zaczynacie świadome odżywianie, natrafiacie na szereg wyzwań. Skąd wziąć wysokiej jakości produkty? Co tak naprawdę jeść? Jak gotować? A finalnie – jak na to wszystko znaleźć czas?

W związku z tym z pomocą przychodzi wam właśnie ten poradnik. To książka, która pomoże zorganizować spiżarnię! Dzięki niej zawsze znajdziecie w domu co nieco: nie tylko drobne przegryzki, smakołyki i przyprawy, ale i całkiem solidne posiłki. Przygotowując kilka razy w roku zdrowe domowe półprodukty, znacząco zminimalizujecie czas poświęcany na codzienne stanie przy garach. Poza tym zyskacie pewność, że to, co postawicie na stole, będzie nie tylko smaczne, ale i doskonałej jakości!

Książka dostępna od 5 czerwca 2019 roku.

Ciekawe poradniki – Miłość. Ścieżki do wolności

Oto jak o książce pisze autorka, Agnieszka Maciąg:

Dziś pragnę pomóc Ci zajrzeć w swoje serce i podążyć za jego głosem. To Ty jesteś centrum Twojego wszechświata. Miłość. Ścieżki do wolności - zobacz na TaniaKsiazka.plTwoja wartość nie jest uzależniona od mężczyzny, pracy czy czegokolwiek innego. W Tobie jest wszystko. Pragnę, byś stała się istotą emocjonalnie niezależną. Byś mogła dawać miłość i dzielić się miłością tak, jak tego pragniesz. Byś mogła żyć miłością również wtedy, gdy jesteś sama, bo nawet kiedy jesteś sama, nie jesteś samotna. Możesz kochać i dzielić się miłością na wiele sposobów. Twoje serce Cię poprowadzi.

Jak kochać, jak żyć miłością, jak tworzyć trwałe i wartościowe relacje z samą sobą, z partnerem, z dziećmi, z rodziną i z otaczającym światem – o tym piszę w mojej najnowszej książce. Dołącz do mnie w przepięknej podróży do źródła miłości.

Książka dostępna od 5 czerwca 2019 roku.

Motywator. 8 tygodni do bycia fit - kup na TaniaKsiazka.plCiekawe poradniki – Motywator. 8 tygodni do bycia fit

To książka, która jest jednocześnie źródłem wiedzy, wyzwaniem i przewodnikiem. Tym samym pełni rolę kompasu. Wskaże wam drogę do lepszego zdrowia, dobrej kondycji i smukłej sylwetki. Poza tym oprócz wielu informacji znajdziecie tu ośmiotygodniowy program treningów oraz przepisy kulinarne, które pozwolą wam zmienić dotychczasowe nawyki, osiągnąć zamierzone cele i po prostu poczuć się lepiej. Małe zadania na każdy dzień pomogą wam być fit, a strony do uzupełnienia zmotywują do regularności. Pozycja zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.

Książka jest już dostępna w sprzedaży.

Ciekawe poradniki – Mądre mitochondria

Mitochondria to coś w rodzaju małych elektrowni, które znajdują się w każdej komórce ciała. Tym samym to od nichMądre mitochondria - kup na TaniaKsiazka.plzależy, ile będziecie mieli energii, jak szybko spalicie kalorie i w jakim tempie zregenerujecie się po chorobie czy intensywnym wysiłku. Ponieważ mitochondria to źródło waszej mocy. Autor porusza ciekawe kwestie. Współczesne badania ujawniają, że wiele  przewlekłych chorób jest spowodowanych przez uszkodzone lub „zmęczone” mitochondria. Jednak takie odkrycie prowadzi również do rewolucyjnych wniosków. Wniosków, które mogą przedłużyć wam życie! Ponieważ wystarczy zrozumieć, jak działają wasze wewnętrzne elektrownie, by nauczyć się o nie dbać i odpowiednio stymulować do lepszego funkcjonowania.

Trudno niezgodzie się z faktem, że wieczna młodość to marzenie niejednego człowieka. Odpowiedzi na pytania o jej przedłużenie, prowadzą wprost do fascynującego świata komórek i źródła ich energii, czyli mitochondrium. Tym samym Lee Know snuje epicką opowieść o intensywnej pracy, jaka odbywa się w komórkach. Poza tym podaje również najnowsze informacje o suplementacji i zdrowym stylu życia.

Książka jest już dostępna w sprzedaży.

Ciekawe poradniki – Mózg ćwiczy, czyli jak utrzymać umysł w dobrej formie

Mózg ćwiczy - kup na TaniaKsiazka.plMózg, podobnie jak wszystkie pozostałe części naszego ciała, należy ćwiczyć. A Kaja Nordengen daje proste wskazówki. W drodze do pracy wysiądźcie na wcześniejszym przystanku, umyjcie zęby ręką, której normalnie w tym celu nie używacie, lub wystukaj esemesa drugim kciukiem. Nauczcie się pięciu słówek w języku, którego nie znacie, lub  obsługiwać nowy gadżet kuchenny. Odnajdźcie drogę bez pomocy nawigacji i zmierzcie się z testami na inteligencję. A do tego poznacie porady i triki ekspertów, między innymi szachowego guru Hansa Olava Luhluma. Poza tym w książce znajdziecie trzydziestodniowy program treningowy dla mózgu. A w nim nie tylko proste (i kilka trudnych!) ćwiczenia, ale także praktyczne wskazówki dotyczące technik treningowych. To prawdziwa siłka mózgu!

Książka jest już dostępna w sprzedaży.