Szalejąc za facetem - kup na TaniaKsiazka.pl

Czwarty film o Bridget Jones to z pewnością nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek przygód zwariowanej bohaterki. Jak się okazuje, istnieje duże prawdopodobieństwo, że kolejna część pojawi się na wielkich ekranach. Ponieważ informacje o trwających negocjacjach są potwierdzone. Tym samym wielbicielki Bridget Jones mogą już powoli zacierać ręce. Natomiast te z Was, które do tej pory nie miały okazji zapoznać się z twórczością Helen Fielding, niech koniecznie nadrobią zaległości. Dziś jest do tego idealna okazja. Jesteście ciekawe, czego można się spodziewać po trwających rozmowach? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Czwarty film o Bridget Jones – kilka szczegółów

Trwające negocjacje potwierdziła agentka literacka Clare Alexander, reprezentująca pisarkę Helen Fielding. Ogłosiła, że właśnie prowadzi rozmowy z firmą producencką Working Title na temat realizacji czwartego filmu o przygodach Bridget Jones. Miałaby być to ekranizacja trzeciej części z serii pt. Szalejąc za facetem. Tym samym warto tutaj wspomnieć, że między drugim i trzecim tomem istnieje duża przepaść czasowa. To właśnie dlatego trzecia część filmu prezentuje wydarzenia, dziejące się pomiędzy tymi dwoma powieściami. Poza tym autorka z tego powodu napisała też zupełnie nową książkę. Każda ze zekranizowanych części cieszyła się ogromnym zainteresowaniem odbiorców na całym świecie. Trudno się więc dziwić, że wśród producentów istnieje chęć podjęcia się stworzenia filmu na podstawie książki, która do tej pory nie doczekała się adaptacji.

Szalejąc za facetem - kup na TaniaKsiazka.pl

Ponadto sama autorka książki Szalejąc za facetem wyznała kiedyś, że nie miałby nic przeciwko, gdyby na podstawie tej części powstał film. Poza tym także reżyserka Sharon Maguire oraz aktorka Renee Zellweger są gotowe pojawić się po raz kolejny na planie. W związku z tym informacja o  rozpoczętych negocjacjach ucieszy z pewnością każdą ze stron.

Tym samym nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na czwarty film o Bridget Jones. Kiedy tylko poznamy szczegóły, od razu się nimi z Wami podzielimy. Tymczasem wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z książkami pisarki, odsyłamy tutaj.