Pomysł na prezent

Co kupić na Mikołajki przyjaciółce? – przegląd książkowych nowości

Co kupić na Mikołajki przyjaciółce

Co kupić na Mikołajki przyjaciółce? To pytanie zadaje sobie pewnie wielu z Was. I nic w tym dziwnego! Wielkimi krokami zbliża się do nas grudzień. A wraz z nim, nieuchronnie, pierwsze święto, podczas którego tradycyjnie obdarowuje się bliskich. Tak, tak, chodzi oczywiście o Mikołajki. Jednak wybór odpowiednich prezentów wcale nie należy do najłatwiejszych. Nawet jeśli doskonale wiecie, że wasza przyjaciółka uwielbia książki. Bo jak w gąszczu tytułów odnaleźć coś, czego nie ma jeszcze w jej domowej biblioteczce? Spokojnie, tutaj wkraczamy my! W związku z nadchodzącym świętem przygotowaliśmy dla was zestawienie kilku nowości. Tym samym jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że wasza przyjaciółka nie zdołała jeszcze po nie sięgnąć. Wśród prezentowanych tytułów absolutnie każdy znajdzie coś dla swojej przyjaciółki. Koniecznie to sprawdźcie!

Co kupić na Mikołajki przyjaciółce – Trzy życzenia

Trzy życzenia - kup na TaniaKsiazka.plGłówną bohaterką książki jest Natalia, która trafia do starego dworu na Mazurach. Samotna, pełna kompleksów dziewczyna nie może uwierzyć, że zaczynają się spełniać jej trzy największe życzenia. Gdy jednak w Marcinkach pojawia się Damian – oschły, cyniczny i mroczny mężczyzna – Natalia znów traci nadzieję. Jest do niej zbyt podobny i z tego powodu rani najbardziej.

Co kupić na Mikołajki przyjaciółce – Miłość zimową porą

Ta świąteczna opowieść o miłości rozgrzeje każde serce. Jej główną bohaterką jest Kitty Miłość zimową porą - zobacz na TaniaKsiazka.plShakespeare, która pragnie odnieść sukces w branży filmowej, w Los Angeles. Jednak zamiast wymarzonego stażu, na czas świąt, otrzymuje posadę niani u producenta filmowego. Dziewczyna nie przewidziała, że na miejscu znajdzie się w centrum rodzinnej intrygi nowego szefa. Ponadto jego młodszy brat Adam okaże się bardzo pociągający. Jednak niepokorny drań nie ułatwia życia Kitty. Tym samym dogryza jej na każdym kroku. Poza tym ukrywa się w górskiej chacie, dzięki czemu unika brata, który zniszczył mu życie. Kiedy zbliżają się święta, Kitty i Adam uświadamiają sobie, że prawdziwa miłość wcale nie musi być tak prosta, jak w filmach.

Co kupić na Mikołajki przyjaciółce – Planeta singli 2

Planeta singli 2 - sprawdź na TaniaKsiazka.plZwiązek Ani i Tomka jest jak odbezpieczony granat. On showman-celebryta, wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei marzy o cieple ogniska domowego i wierności aż po grób. Miłosnej sielance nie sprzyja medialna gorączka wokół tej idealnej pary roku. Poza tym temperaturę podkręcają przygotowania do świątecznego programu, który ma rozsadzić słupki oglądalności. Dodatkowo na horyzoncie pojawia się Aleksander – milioner, właściciel aplikacji „Planeta singli”. I jest przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego lepiej niż Ania. Ponadto niezaspokojona diwa zagięła parol właśnie na Tomka.

Co kupić na Mikołajki przyjaciółce – Poeta melodii. Biografia artystyczna Zbigniewa ŁapińskiegoPoeta melodii - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Książka dokumentuje, na podstawie bogatego archiwum domowe Zbigniewa Łapińskiego, jego twórczość. Twórczość, która zasadniczo wpłynęła na polską kulturę ostatnich 50. lat. Tym samym zawiera kalendarium życia i twórczości Łapińskiego. Ponadto znajduje się tu wykaz jego kompozycji oraz opis projektów realizowanych we współpracy z najwybitniejszymi artystami polskich scen. A także podczas festiwali piosenki poetyckiej w różnych miastach Polski. Oprócz tego czytelnicy znajdą tu felietony i wiersze, które artysta pisał w ostatnich latach swego życia.

Co kupić na Mikołajki przyjaciółce – Smart shopping. Kupuj świadomie! Żyj zdrowiej!

Smart shopping - kup na TaniaKsiazka.plJedzenie to przyjemność. Jak jednak odnaleźć w gąszczu sklepowych półek, wśród tysięcy kolorowych produktów, te naprawdę wartościowe? Autorka, farmaceutka z wykształcenia, pokazuje, że robienie zakupów spożywczych nie musi być źródłem stresu. W związku z tym udowadnia, że kluczem do oceny jest skład produktu.

Co kupić na Mikołajki przyjaciółce – Nigdy nie zapomnisz

Główną bohaterką książki jest Leah Mills, która wiedzie życie uciekinierki. I wciąż próbuje Nigdy nie zapomnisz - kup na TaniaKsiazka.plwymazać z pamięci wstrząsające wydarzenia z przeszłości. Samotna, pozbawiona przyjaciół i miłości, izoluje się od świata. Jednak gdy na horyzoncie pojawia się Julian, bohaterka zaczyna wierzyć, że w końcu uda się jej ułożyć sobie życie. Ale Julian chyba nie jest tym, kim się wydaje. Ponadto przeszłość i tak o sobie przypomina. W rocznicę tamtego przerażającego dnia Leah otrzymuje kartkę z życzeniami. Tym samym dociera do niej, że jest ktoś, kto nie pozwoli jej zapomnieć. I nie spocznie, dopóki nie zniszczy namiastki normalnego życia, jaką sobie stworzyła.