Kolejna część serii Dotyk Crossa wkrótce w sprzedaży. Tom 5 cyklu, Tylko Cross ukaże się na sklepowych półkach już 27 kwietnia 2016 roku.

dotyk crossaBohaterką serii jest Eva Tramell oraz biznesmen Gideon Cross. Eva, świeżo upieczona absolwentka trafia do agencji reklamowej, która jak się później okazuje, należy do Crossa. Zostaje oczarowana niezwykle przystojnym i inteligentnym przedsiębiorcą. Zaczyna ich łączyć coś więcej niż tylko relacje zawodowe. Dochodzi między nimi do gorącego i namiętnego romansu. Jednak Mroczna przeszłość nie ustępuje bohaterom nawet na krok. Zjawy przeszłości ciągle podążają za nimi. Doprowadza to do sytuacji gdzie, Evą i Crossem targają bardzo sprzeczne emocje. Tkwią w toksycznym związku, opanowanym przez niepohamowaną namiętność oraz żądzę dominacji.

Wraz z ostatnim tomem sagi spełnia się największe marzenie Evy, poślubia ona Gideona Crossa. Jednak życie w małżeństwie nie jest takie proste jak się jej to wydawało. Po ujawnieniu swoich najskrytszych sekretów muszą się zmierzyć z kolejnymi przeszkodami. Jest bowiem wiele osób, które nie chcą ich wspólnego dobra. Przed Evą i Crossem dalszy ciąg walki o miłość.

Jak zakończy się najgorętszy romans ostatnich lat? Czy Eva i Cross wygrają największą bitwę o swoją miłość? Czytelniczki na całym świecie odliczają już dni, godziny i minuty. Premiera 5 tomu powieści Sylvi Day Tylko Cross już 27 kwietnia!

Sprawdź książkę „Tylko Cross” w księgarni TaniaKsiazka.pl >