Cudowna podróż Freddiego Yates'a

Poznajcie ciepłą powieść przygodową, w której odkryjemy, że czasami to, czego szukamy, jest na wyciągnięcie ręki! Przed Wami Cudowna podróż Freddiego Yates’a, wciągająca lektura dla Młodych Czytelników, którą objęliśmy naszym patronatem 🙂

Cudowna podróż Freddiego Yates'a – książkę znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Szukacie wciągającej historii i zabawnych przygód? Książki, która zachwyci nie tylko młodych czytelników, ale również starszych odbiorców? W takim razie wyruszcie w fascynującą podróż razem z Freddiem Yatesem!

Cudowna podróż Freddiego Yates’a – patronat CoPrzeczytać

Freddie Yates lubi fakty. A kiedy już coś wiesz, staje się to Twoje i musisz to zachować.

Kiedy umiera babcia Freddiego, chłopiec odkrywa, że jego biologiczny ojciec najprawdopodobniej jednak żyje i ma się dobrze. Podążając za swoją życiową dewizą, Freddy postanawia ruszyć za tropem. Podążyć za faktami.

 

Wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, Benem i Charliem, wymykają się na przygodę swojego życia. No… a przynajmniej swoich letnich wakacji. Postanawiają wytropić ojca Freddiego, który prawdopodobnie przebywa w Walii.

Freddie nie spodziewa się cudów, w końcu one nie istnieją… Jednak kiedy ta trójka nieświadomie zapoczątkowuje łańcuch niewytłumaczalnych wydarzeń (od konkursu jedzenia cebuli, przez kilka kostiumów superbohaterów po kilku bardzo wściekłych antycznych złodziei), Freddie odkrywa, że niektóre rzeczy nie zawsze można wyjaśnić.

Za to czasami to, czego najbardziej szukamy, jest tuż pod naszym nosem…

Premiera już wkrótce!

Książkę polecamy nie tylko młodym poszukiwaczom przygód, ale także wszystkim tym, którzy są gotowi na prawdziwą zabawę! Jest to bowiem wzruszająca opowieść, w której nie zabraknie wielu powodów do śmiechu.

Przygody Freddy’ego trafią na półki księgarń za sprawą Wydawnictwa Akapit Press.  Książkę objęliśmy patronatem CoPrzeczytać 🙂 Dlatego o książce Cudowna podróż Freddiego Yates’a jeszcze u nas usłyszycie!

Ta przezabawna i wzruszająca opowieść o prawdziwym znaczeniu rodziny i przyjaźni swoją premierę będzie miała 19 października. Niemniej już teraz możecie zamawiać ją w przedsprzedaży. Sprawdźcie!