Czarne morze - kup na TaniaKsiazka.pl

Czarne morze to książka, która zasługuje na szczególną uwagę. Ponieważ jej autorką jest Karolina Macios, redaktorka najważniejszych, polskich autorów kryminałów. W związku z tym powody do zadowolenia mają miłośnicy mrocznych klimatów, a przede wszystkim thrillerów psychologicznych. Prezentowany dziś tytuł będzie dostępny w sprzedaży już od 25 marca 2020 roku. Warto tutaj wspomnieć, że Macios współpracuje m.in. z: Markiem Krajewskim, Wojciechem Chmielarzem czy Maciejem Siembiedą i Martą Guzowską. Jesteście ciekawi, co udało się jej stworzyć? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Czarne morze - kup na TaniaKsiazka.pl

Czarne morze – kilka słów o fabule książki

Główną bohaterką powieści jest Joanna, która od dziecka ma niezwykły dar. Nierzadko bywa on jednak przekleństwem. Ponieważ dotyk innych ludzi powoduje, że widzi ich najgłębiej skrywane wspomnienia. I odczuwa to, co woleliby ukryć przed światem.

Pewnego dnia, podczas rodzinnego spaceru po gdyńskim klifie dochodzi do nieoczekiwanego zdarzenia. W jego wyniku kobieta wraz z mężem postanawiają jak najszybciej wrócić do domu we Wrocławiu. Jednak w drodze powrotnej ulegają wypadkowi samochodowemu, a bohaterka budzi się w szpitalu ze wstrząśnieniem mózgu i związanym z nim zanikiem pamięci. Poza tym kobieta w domu nie zastaje pięcioletniej córki. Otrzymuje informację, że dziecko jest u teściów, jednak przeczą temu pozostawione w pokoju Mileny jej rzeczy.

Joanna traci kontakt z rzeczywistością – wspomnienia z odległej przeszłości mieszają się z wydarzeniami ostatnich dni. I rozpaczliwie próbuje wypełnić luki w pamięci, a przede wszystkim odzyskać dziecko. Co tak właściwie się stało na klifie? Gdzie jest córka Joanny? Jaką rolę w tej historii odgrywa powracające wspomnienie czarnej mętnej wody? Odpowiedź na te pytania okaże się dużo bardziej przerażająca, niż wspomnienia traumatycznych wydarzeń obcych ludzi, które przeniknęły do świata Joanny.

Przypominamy, że książka pt. Czarne morze będzie dostępna w sprzedaży już od 25 marca bieżącego roku. Prezentowaną dziś książkę Karoliny Macios znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów psychologicznych. Koniecznie to sprawdźcie, gwarantujemy, że nie pożałujecie!