Życie stewardesy to debiutancka książka Olgi Kuczyńskiej, która opowiada o tym, jak mierzyć wysoko i przekraczać granice. Autorka książki prowadzi popularny profil na Facebooku, gdzie ma ponad 150 tysięcy fanów. Relacjonuje tam od początku swoją drogę, którą przebyła, by zostać stewardesą. Ale to nie tylko podniebne podróże i egzotyczne miejsca. To historia o tym, jak pasja i determinacja w dążeniu do celu może uskrzydlać. Dowód na to, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko naprawdę się tego chce. Debiutancka książka Olgi Kuczyńskiej Życie stewardesy dostępna będzie od 18 kwietnia 2018 roku. Sprawdźcie sami, czego można się po niej spodziewać!

Debiutancka książka Olgi Kuczyńskiej, czyli jak marzenia stają się rzeczywistością

Dlaczego profil młodej stewardesy cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem i popularnością? Nie ma wątpliwości, że to po części zasługa doskonałych zdjęć z najdalszych zakątków świata. Piękne widoki uchwycone z okna wzbitego samolotu. Ale w największej mierze jest to zasługa samej Olgi Kuczyńskiej i jej osobowości. Zawsze uśmiechnięta, pełna pasji i życzliwości. Wprowadza swoich fanów w świat lotnictwa i podniebnych podróży, który wciąż dla wielu jest obcy. Wielu pomaga odkrywać własne pasje i dodaje otuchy, by mimo porażek i bolesnych upadków nie rezygnować z marzeń.

Oto jak sama autorka książki pisze o własnym projekcie:

Zakładając „Życie Stewardessy”, chciałam początkowo pisać dla siebie, sądząc, że grono czytelników, będzie ograniczać się tylko do moich znajomych. Z czasem zaczęło się to zmieniać, było Was coraz więcej i zdecydowałam, że ta strona stanie się taką przystanią dla tych, którzy interesują się lotnictwem, są jakoś z nim związani, lub dla tych, którzy po prostu myślą o pracy w powietrzu. Zależało mi, by to właśnie tutaj otworzyć kurtynę i pokazać jak wygląda moja codzienność (będąc jedną z tych kobiet przestworzy). Dziś uświadamiam sobie, że ta cała podróż, moje wzloty, moje upadki, mój bagaż doświadczeń, wspomnienia są bezcenne. Mam coś, czego nie da się zabrać, bo to już ze mną zostanie na zawsze. Za chwilę sama będę mogła wziąć do ręki swoją książkę.  Będę mogła przeżywać raz jeszcze wszystko to, co miało wpływ na moje życie, a kiedyś przypomni mi, że jednak fajnie upłynęły mi lata.

Debiutancka książka Olgi Kuczyńskiej znajduje się tutaj. Gorąco polecamy!