Wszechświat w skorupce orzecha - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Wszechświat w skorupce orzecha to najnowsze wznowienie książki Stephena Hawkinga, które już niebawem pojawi się na polskim rynku. Jego premiera przewidywana jest na 20 kwietnia 2018 roku i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom odkrywania tajemnic wszechświata. Niedawno świat obiegła smutna wiadomość o śmierci jednego z najwybitniejszych fizyków i myślicieli naszych czasów. Jego odejście to nieodżałowana strata dla świata nauki. Jednak, chociaż Hawking przegrał walkę ze śmiertelną chorobą, zostawił po sobie dorobek, z którego czerpać będzie jeszcze wiele przyszłych pokoleń. A książka pt. Wszechświat w skorupce orzecha jest tego niezaprzeczalnym dowodem. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Wszechświat w skorupce orzecha – najnowsze fakty ze świata fizyki

Prezentowana dziś książka to niezaprzeczalny fenomen, który już zyskał status międzynarodowego bestsellera. Nic dziwnego. Stephen Hawking zawarł w niej mnóstwo istotnych faktów i nowych odkryć, które z pewnością zainteresują wszystkich fanów jego publikacji. Warto tutaj wspomnieć, że Wszechświat w skorupce orzecha traktuje o najważniejszych odkryciach teoretycznych od czasu Krótkiej historii czasu. Czytelnicy znajdą tu aktualne badania w dziedzinie fizyki teoretycznej, gdzie prawda często bywa bardziej zaskakująca niż fikcja.

Niech jednak nie zmyli Was powaga tematu. Wszystko jest bowiem prezentowane z charakterystycznym poczuciem humoru Hawkinga. Ponadto nawet najtrudniejsze zagadnienia zostały wyjaśnione w całkiem prosty i logiczny sposób, bez nadmiaru wzorów i niezrozumiałej terminologii. W najnowszej publikacji słynnego naukowca, odbiorcy będą mieli okazję zapoznać się z próbami rozwikłania najbardziej tajemniczych zagadek kosmosu. To podróż od supergrawitacji do supersymetrii, od teorii kwantów do teorii M, od holografii do dualności.

Hawking po raz kolejny zadaje niewygodne pytania i skrupulatnie szuka na nie satysfakcjonującej odpowiedzi. Pobudza wyobraźnię, składnia do poszerzania horyzontów i udowadnia, że fizyka i wszechświat to niezwykle intrygujące zagadnienia.

Przypominamy, że wznowiona wersja książki pt. Wszechświat w skorupce orzecha na polskim rynku pojawi się 20 kwietnia 2018 roku. Znajdziecie ją tutaj. Pozycję tę polecamy gorąco wszystkim ciekawskim, którzy chcieliby odkryć i zrozumieć wszechświat, w którym żyjemy.