Czytacie thrillery? Dziś mam dla Was taki, który poruszy Was do głębi! Decyzja to książka, która jest… Wstrząsająca! Opisuje patologię, strach, wykorzystywanie i przemoc – nie tylko tą fizyczną!

Decyzja

To bardzo mocna książka! Nie jestem pewna, czy to lektura dla każdego… Chociaż z drugiej właśnie strony każdy powinien ją przeczytać, a potem szeroko otworzyć oczy i rozejrzeć się wokół siebie i sprawdzić czy gdzieś za ścianą nie czai się zło… Ja tylko ostrzegam, że ta książka zostaje w głowie za sprawą ludzkich dramatów jakie porusza!

Z jednej strony historia wciągała tak, że ciężko było ją odłożyć, ale z drugiej, aż bolało czytanie i czekanie na to co wydarzy się dalej… Bo ta książka dotyczy wielu przerażających tematów!

Decyzja dostępna na www.taniaksiazka.pl >>

Instagram @ruda_czyta

Wstrząsająca zbrodnia…

A wszystko zaczęło się od znalezienia martwego noworodka w śmietniku! Jednak to przerażające odkrycie, to dopiero początek zła, jakie ujrzy światło dzienne! Bo jedna zbrodnia odkrywa lawinę zła i przemocy, które mają miejsce w czterech ścianach pewnego wrocławskiego mieszkania. Wszyscy wokół udają że niczego nie widzą, że nie powinni się wtrącać, że przecież nic aż tak strasznego się nie dzieje. Czy aby na pewno?

Ta książka nasuwa tak wiele przemyśleń, tak wiele pytań! Jest tak mocna, że zostawia w głowie jednocześnie pustkę jak i kłębowisko myśli… Ale ciężko o niej opowiedzieć, opisać swoje odczucia po przeczytaniu tej historii.

Przeczytajcie sami, a przekonacie się o czym mówię, a raczej piszę. Książkę dostaniecie tutaj >>

 • 10/10
  Jak mocno książka mnie wciągnęła? - 10/10
 • 9/10
  Jak oceniam styl pisania, język i warsztat autora? - 9/10
 • 8/10
  Czy warto przeczytać tę książkę ponownie? - 8/10
 • 7/10
  Czy bohaterowie wzbudzili sympatię? - 7/10
8.5/10