Dieta na twoich zasadachDieta na twoich zasadach, której autorką jest Tara Stiles to idealna propozycja na nadchodzące święta dla wszystkich osób lubiących jeść. Wigilia, zaraz potem Sylwester… czy obawiacie się, że przez ten czas przybędzie wam kilka kilogramów? A może jesteście na etapie redukcji wagi, by w te dni wcisnąć się w ulubioną sukienkę i oczarować bliskich? Bez względu na to, jaki przyświeca wam cel, ta książka okaże się świetnym rozwiązaniem!

Dieta na twoich zasadach bez wyrzeczeń

Dzięki wskazówkom jednej z najbardziej znanych instruktorek jogi, Tarze Stiles, nauczycie się kontrolować własne ciało i umysł. Poznacie przy tym tajniki zdrowego odżywiania. To wszystko sprawi, że już nigdy więcej nie będziecie musieli szukać diet, które obiecują cuda. Pożegnacie strach o efekt jojo i nigdy więcej nie będziecie zmuszeni podporządkowywać się cudzym, restrykcyjnym regułom. Od dzisiaj to wy stawiacie warunki! Jedyne, co musicie zrobić, to dać poprowadzić się autorce tej książki do zmiany na lepsze. Uwaga! Nie znajdziecie tu żadnego oceniania, poprawiania, zmartwień, stresu czy obowiązków! Jedynie czysta przyjemność, łatwa droga i nieuniknione efekty.

Na co możecie liczyć? Tara Stiles nauczy was, m. in.:

  •  jak ograniczyć wilczy apetyt, zgubić zbędne kilogramy i spalać tłuszcz,
  •  ćwiczeń spontanicznej jogi, które podniosą poziom waszej energii,
  •  prostych technik oddechowych, które oczyszczą wasz umysł i przywrócą równowagę.

To oczywiście nie wszystko. Znajdziecie tu również plan na 7 dni dla początkujących oraz program, dzięki któremu zmienicie swoje życie już w 30 dni! Ponadto możecie liczyć także na smaczne i zdrowe przepisy niewymagające dużej ilości czasu do przygotowania. Przekonajcie się, że droga do wymarzonego wyglądu nie musi być trudna.

Książkę Dieta na twoich zasadach znajdziecie tutaj. Serdecznie polecamy!