Do skutku Louise Boije af Gennäs - ostatni tom Trylogii Oporu już w styczniu Do skutku Louise Boije af Gennäs

Krwawy Kwiat i Bezwład, czyli dwie pierwsze części Trylogii Oporu wprowadziły nas w pogmatwany, lecz fascynujący świat głównej bohaterki, Sary. Dopiero co w listopadzie w nasze ręce trafił drugi tom, a już za rogiem czeka trzeci! Ostatnia część serii, Do skutku Louise Boije af Gennäs będzie miała swoją premierę już 27 stycznia 2021 roku i pojawi się na polskim rynku nakładem Wydawnictwa Mova. Czekasz?

Do skutku Louise Boije af Gennäs Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Do skutku Louise Boije af Gennäs – finał serii

Jeśli czytałeś dwie poprzednie części Trylogii Oporu, to, wiesz, że po powieści Do skutku Louise Boije af Gennäs możesz spodziewać się misternie skonstruowanej intrygi najwyższych lotów. Ten pochłaniający do reszty thriller psychologiczny wciąga czytelnika w opowieść o władzy i manipulacji zarówno ludźmi, jak i wydarzeniami. Mieszka wątki fikcyjne z rzeczywistymi doniesieniami ze szwedzkich mediów, przez co zasiewa wątpliwość, przez którą rodzi się pytanie: „czy ta historia przypadkiem nie wydarzyła się naprawdę?”.

Trzecia część nadal dzieje się w Sztokholmie. Jest rok 2018. Po wydarzeniach, w których brała udział Sara, jej życie już nie jest takie, jak było. Przecież kilka osób z jej otoczenia nie żyje. Zginęli w dziwnych okolicznościach i choć policja uważa, że były to po prostu niefortunne wypadki – ona nie wierzy w te teorie. Wie i czuje to podskórnie, że sama nadal jest w ogromnym niebezpieczeństwie.

Dzieje się też jedna przerażająca ją rzecz, której się nie spodziewała. Prześladowcy, których się boi, przeciągają na swoją stronę Linę – jej siostrę! W obliczu tego faktu Sara nie ma już nic do stracenia. Nie bacząc na ryzyko swoich działań, postanawia odnaleźć przeciwnika i w końcu poznać jego tajemnice. W Do skutku Louise Boije af Gennäs postawi swoją bohaterkę w niezwykle wyznaniowej sytuacji. Sara będzie zmuszona do tego, by przezwyciężyć wszystkie swoje największe lęki. Tylko w ten sposób ujawni kto tak naprawdę stoi za neofaszystowską organizacją przestępczą i wreszcie uwolni się od swoich ciemiężycieli.

Zapowiada się naprawdę emocjonujący i trzymający w napięciu finał serii. Istnieje ryzyko, ze książka wciągnie tak, że nie odłożysz jej, dopóki nie przeczytasz ostatniej kartki.

******

27 stycznia to data premiery książki Do skutku. Już teraz możesz zamówić przedpremierowy egzemplarz i cierpliwie czekać na Nowy Rok. Powieść jest dostępna w tym miejscu.

******

Powiązane artykuły: