Dopasowani - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Dopasowani to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury sensacyjnej i thrillerów psychologicznych. Autorem książki jest brytyjski pisarz John Marrs, który od dwudziestu lat pracuje jako londyński dziennikarz. Specjalizuje się w wywiadach z najznakomitszymi sławami muzyki, filmu i telewizji. Zanim trafił do renomowanego wydawnictwa, był self-publisherem, co pozwoliło mu sprzedać ponad 30 tysięcy egzemplarzy jego książek. Powieść, którą mamy przyjemność dziś prezentować została okrzyknięta książką miesiąca przez BBC. Wierzymy, że to właśnie Dopasowani otworzą drzwi do wielkiej kariery pisarskiej Johna Marrsa. Koniecznie sprawdźcie sami, co przygotował autor.

Dopasowani – jak daleko jest w stanie posunąć się człowiek, by znaleźć miłość?

Mandy to główna bohaterka powieści, która próbuje ułożyć swoje życie na nowo po rozwodzie. Kobieta czuje, że po trzech latach spędzonych w samotności, w końcu jest gotowa wejść w nowy związek. Ale tylko z kimś, kto jest naprawdę stworzony dla niej. By odnaleźć idealnie dopasowaną połówkę, zakłada konto na jednym z popularnych portali. Gwarantuje on dobranie odpowiedniego partnera poprzez testy genetyczne. Ale Mandy to nie jedyna osoba, która w ten sposób próbuje odnaleźć miłość swojego życia. Wśród poszukujących są także: trzydziestotrzyletni Christopher, miliarderka Jade, pragnąca odmiany życia Ellie oraz będący już w związku Nick. Nikt z nich nie ma nawet pojęcia, jak bardzo portal odmieni ich życie. Bardzo szybko okaże się, że perfekcyjnie dobrane bratnie dusze mają swoje sekrety. A niektóre z nich są naprawdę szokujące i mroczne.

Czy naprawdę jest możliwe, by odnaleźć tego wymarzonego partnera poprzez badania genetyczne?

Książkę pt. Dopasowani to doskonały thriller psychologiczny połączony z elementami sensacji. John Marrs już od pierwszych stron wprowadza niezwykłą aurę tajemniczości, a w tle czai się dreszcz grozy. Nietypowy styl pisarza i sama fabuła to niezwykły powiew świeżości w tym gatunku. Chociaż autor podsuwa Czytelnikowi pewne rozwiązania wątków, aż do końca nie wiadomo, co jest prawdą, a co nie. Dlatego też odbiorcy mogą liczyć na zaskakujący finał.

Książkę pt. Dopasowani najdziecie tutaj. Gorąco polecamy!