Książkowe prezenty dla mężczyzn - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książkowe prezenty dla mężczyzn to kolejna już odsłona zestawienia nietuzinkowych książek. Tym razem tytuły, które przygotowaliśmy, sprawdzą się idealnie jako prezent dla każdego mężczyzny. W związku z tym, jeśli jeszcze nie zastanawialiście się, co podarować bratu, przyjacielowi, partnerowi, wujkowi czy tacie, trafiliście idealnie! Ponieważ okazuje się, że książkowe podarunki to doskonała opcja. Wśród prezentowanych dziś lektur znajdziecie przede wszystkim literaturę faktu i funkcjonalne poradniki, które powinien mieć w domu każdy facet. Jest tu trochę o piłce nożnej, siatkówce, o samochodach czy żegludze i sporcie. Poza tym wszystkie pozycje są już dostępne w sprzedaży. Tym samym nie pozostaje nam nic innego, jak gorąco zachęcić was do zapoznania się z dzisiejszym zestawieniem. Koniecznie to sprawdźcie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Książkowe prezenty dla mężczyzn - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książkowe prezenty dla mężczyzn – Gad. Spowiedź klawisza

Książkowe prezenty dla mężczyzn – zobacz na TaniaKsiazka.plTym razem autor do głosu dopuszcza gadów. Tak na klawiszy mówi się w gwarze więziennej. Oddziałowi, dowódcy zmian, wychowawcy i dyrektorzy mówią o brudzie tej roboty, już do końca życia pozostającym w psychice. W związku z tym wspominają o szokujących zdarzeniach, z którymi przychodzi im się mierzyć niemal każdego dnia. I o codziennym kontakcie z bandytami, z którymi na wolności nikt nie chciałby mieć do czynienia.

Sam autor ma w tym reportażu cel. Odwiedza zakłady karne, prześwietla gabinety, cele i oddziały, szukając dziur w niewydolnym systemie. W systemie, w którym zbrodniarze mają często więcej przywilejów niż pilnujący ich klawisze. Tutaj pojęcie resocjalizacji dla osadzonego stanowi jedynie sposób uzyskania dodatkowej przepustki. Systemie, który według funkcjonariuszy, w dużej mierze bandytów produkuje, a nie nawraca.

Książkowe prezenty dla mężczyzn – Miłośnicy czterech kółek. Zrób to sam

Masz już samochód. Uwielbiasz jazdę swoimi czterema kółkami i chcesz dowiedzieć się o nim jak najwięcej, ale trudno Ci odróżnić mity od Miłośnicy czterech kółek - kup na TaniaKsiazka.plprawdy? Jeśli tak, to przekonaj się, jak Michał „Michu” Jesionowski w bezkompromisowy sposób rozprawia się z mitami, które od lat funkcjonują w polskiej motoryzacji. W książce znajdziesz również praktyczne porady, które pozwolą Ci samodzielnie wymienić tarcze hamulcowe, użyć oleju innego niż zalecany przez producenta czy bezpiecznie zmodyfikować zawieszenie. Poza tym dowiesz się, jak nie dać się oszukać w warsztacie i być świadomym swoich praw. Dzięki temu będziesz w stanie uniknąć kosztownych pomyłek.

Książkowe prezenty dla mężczyzn – sprawdź na TaniaKsiazka.plKsiążkowe prezenty dla mężczyzn – Sebastian Mila

Jakie to uczucie pokonać Niemców, ówczesnych mistrzów świata, na Narodowym? Co się czuje, gdy piłka po twoim uderzeniu mija Davida Seamana, a ostatecznie eliminuje Manchester City? Czy trudno jest stać twardo na ziemi, gdy Rosjanie oferują ci miliony dolarów? Jaka atmosfera buzuje w szatni biało-czerwonych przed ważnym spotkaniem? Jakie myśli kłębią się w głowie przed meczem decydującym o mistrzostwie Polski? O tym wszystkim i znacznie więcej opowie Sebastian Mila.

Książkowe prezenty dla mężczyzn – Andrea Anastasi. Licencja na trenowanie

To pasjonująca opowieść człowieka, który stworzony został do trenowania siatkarzy. Nie jest to klasyczna biografia. Nie rozpoczyna się Andrea Anastasi. Licencja na trenowanie - kup na TaniaKsiazka.plmomentem narodzin, lecz właśnie chwilą, kiedy „Srebrny lis”, jak go później nazywano, zakończył karierę zawodnika reprezentacji Włoch i został trenerem.

W związku z tym Anastasi z pasją opowiada o swojej rosnącej fascynacji przewodzeniem grupie. Mówi o biało-czerwonej przygodzie i kulisach porażki na igrzyskach w Londynie. Poza tym rozlicza się także ze sprawą Mariusza Wlazłego, który nigdy nie zagrał w jego drużynie mimo niebagatelnych sukcesów i osiągnięć. Ta książka to pozycja obowiązkowa dla każdego wiernego fana polskiej siatkówki.

Książkowe prezenty dla mężczyzn – sproawdź na TaniaKsiazka.plKsiążkowe prezenty dla mężczyzn – Szybcy jak diabli

Jest to niezwykła opowieść o pasji, która prowadziła do niecodziennych odkryć, ale czy tylko? Poza tym to również książka o wyjątkowych wizjonerach przemysłu motoryzacyjnego, którzy napędzani olejem silnikowym i krwią zawodników sprawiali, że powstała Formuła 1. A współczesna marka Ford i Ferrari są marzeniem zarówno młodszych, jak i starszych kierowców.

Główną opowieścią w książce jest historia rywalizacji, jaką podjął Henry Ford II i Enzo Ferrari. Dwaj niezwykli konstruktorzy, którzy doskonale zdawali sobie sprawę, że najlepszą reklamą będzie rywalizacja na torze i wygrana samochodów, które wyszły z ich fabryki.

Książkowe prezenty dla mężczyzn – Sztuka umierania

Andrzej Sitarek jest trenerem praktykiem, dlatego książka powstała na bazie jego życiowych doświadczeń. Tym samym przestrzega przed Sztuka umierania - kup na TaniaKsiazka.plpopełnianiem błędów w tym sporcie, pułapkami reklamy i sławy. Poza tym pisze o wytrwałości, o wartościach, w które wierzy i którym podporządkował własne życie. Często posługuje się językiem ulicznym, ale dzieli się swoimi doświadczeniami i życiową mądrością.

To swoisty rodzaj pamiętnika, będącego zarazem poradnikiem dla młodych kulturystów, którzy marzą o karierze w tym sporcie. Każdy dzień to nowe wyzwanie, każdy trening to ból, pot, a czasami nawet krew. Wzloty i upadki, załamania, niezadowolenie, rozczarowanie, kontuzje – wszystko po to, by osiągnąć cel, czyli zwyciężyć w zawodach – być najlepszym.

Książkowe prezenty dla mężczyzn – zobacz na TaniaKsiazka.plKsiążkowe prezenty dla mężczyzn – Piotr Hercog. Ultrabiografia

Jest nie do zatrzymania. I nigdy nie odpuszcza. Nieważne, czy chodziło o bójkę w częstochowskim Bronksie, czy o dotarcie do mety tysiąckilometrowego ekstremalnego rajdu przygodowego w Szwecji. W ostatnich latach po wygraniu maratonów i biegów ultra po zamarzniętym Bajkale, w pejzażach Patagonii, na szczytach Kilimandżaro i Mount Evereście o biegaczu górskim z Częstochowy/Kudowy zrobiło się o głośno.

Tymczasem okazuje się, że życie i kariera Piotra Hercoga to nieustająca seria przygód, szalonych pomysłów, wyzwań i niesamowitych wyczynów podczas wypraw, rajdów czy górskich biegów.

Książkowe prezenty dla mężczyzn – Opowieści nawigacyjneOpowieści nawigacyjne - kup na TaniaKsiazka.pl

Józef Gawłowicz, kapitan żeglugi, pisarz i wykładowca, w Opowieściach nawigacyjnych w fascynujący sposób przedstawia rozwój narzędzi służących astronomii i nawigacji. W związku z tym poznajemy najprostsze przyrządy służące do pomiaru wysokości ciał niebieskich, a potem przedmioty coraz bardziej skomplikowane. Tym samym autor prosto i klarownie pisze o kompasie, róży wiatrów, mapach czy gwiazdozbiorach. Poza tym swoją opowieść wzbogaca licznymi barwnymi anegdotami. W rezultacie otrzymujemy frapującą historię, której daleko do wykładu naukowego. Choć jednocześnie jest kopalnią wiedzy na temat nawigacji.

Mistrzowie Futbolu - kup na TaniaKsiazka.plKsiążkowe prezenty dla mężczyzn – Mistrzowie Futbolu

Dziś piłkarzy nie kojarzymy wyłącznie z murawą, gdyż coraz częściej uznawani są za celebrytów. Grając w popularnych klubach, osiągają wiele sukcesów, przez co zyskują także dużą rozpoznawalność. Kariera przynosi im medialny rozgłos, co z kolei pozwala kibicom na częste śledzenie poczynań swojego ulubionego zawodnika, jego osiągnięć zawodowych i smaczków z życia prywatnego.

W związku z tym ta książka to gratka dla kibiców wielkich gwiazd futbolu. Ponieważ w publikacji tej zgromadziliśmy najlepszych piłkarzy ostatnich sezonów. Znajdziecie tutaj szczegółowe życiorysy każdego z nich. Informacje, kiedy i w jakim klubie rozpoczynali karierę zawodową, ich pseudonimy oraz wiele innych ciekawostek, które z pewnością zaspokoją głód wiedzy prawdziwego fana piłkarstwa.

Książkowe prezenty dla mężczyzn – Oczami mężczyzny, pakiet trzech książekKsiążkowe prezenty dla mężczyzn – zobacz na TaniaKsiazka.pl

Niczym światło w tunelu rozjaśnia nam i przypomina o tym, co powinno być naprawdę ważne. Poza tym prosto i dobitnie odpowiada na pytania, które zadajemy sobie każdego dnia. Zawarte w nich porady pomogą Ci przetrwać słabsze momenty oraz podpowiedzą jak nie pogubić się w szarej codzienności dnia.

W pakiecie znajdują się: Oczami mężczyzny (nie) idealnego, Oczami mężczyzny. Kobiety, które mają klasę i Oczami mężczyzny. Żyjesz tylko raz.