Drugi tom serii Dance, sing, love jest już dostępny w sprzedaży. To doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek niesamowitej historii, stworzonej przez Laylę Wheldon. Warto tutaj wspomnieć, że autorka tworzy pod pseudonimem na portalu wattpad.com, gdzie swoje prace publikują młodzi twórcy. Jej prawdziwa godność to Sandra Sotomska. Pierwsza część bestsellerowej serii Dance, sing, love pt. Miłosny układ przez bardzo długi czas utrzymywała się na pierwszym miejscu w kategorii „romanse” na wspomnianej stronie. Teraz jej kontynuacja, W rytmie serc, również zdobywa ogromne uznanie wśród czytelniczek. Jeśli po raz pierwszy słyszycie o tej pisarce, koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie jej twórczość, że cieszy się tak ogromną popularnością wśród kobiet.

Drugi tom serii Dance, sing, love – kolejne przygody bohaterów

Livia Innocenti na długo straciła zdrowie i pełną sprawność po tragicznym wydarzeniu na lotnisku.  Tym samym jej kariera tancerki stanęła pod ogromnym znakiem zapytania. Jednak bohaterka może liczyć na wsparcie chłopaka, Jamesa Sheridana, oraz przyjaciół. Z pomocą Kathy, Zafira, Leny, Mirandy i Alexis dziewczyna powoli staje na nogi. Udaje się jej odnaleźć spokój i ukojenie w tańcu i muzyce, które stają się nieodłącznym elementem terapii. Ponadto życie ma dla niej zaskakującą niespodziankę. Livia otrzymuje propozycję pracy jako choreograf.

Jednak, chociaż czas powoli zabliźnia rany, trauma po wypadku wciąż daje o sobie znać. Nie znikają problemy, jak i powracające co noc koszmary. Kiedy w końcu wszystko wydaje się powoli układać, los wystawia uczucie Livii i Jamesa na ciężką próbę. Wkrótce okaże się, że bez wahania zrobi to nie tylko ten jeden raz. Czy ich serca nadal będą bić w jednakowym rytmie?

Tutaj znajdziecie pierwszą część serii, książkę pt. Miłosny układ. Koniecznie to sprawdźcie! Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Drugi tom serii Dance, sing, love pt. W rytmie serc znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę serię wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i romansów. Wartka akcja i mnóstwo emocji gwarantowane!