Bożogrobie - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Drugi tom serii Nibynoc to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Jay’a Kristoffa i książek z gatunku fantastyki. Najnowsza powieść pt. Bożogrobie jest już dostępna na polskim rynku. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z tym autorem, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Jay Kristoff skradł serca Czytelników na całym świecie, a jego powieści w błyskawicznym tempie zyskują status międzynarodowych hitów. To jemu międzynarodowa publika zawdzięcza bestsellerową serię pt. Wojna Lotosowa. Jeśli zaś chodzi o prezentowany dziś cykl, wato wspomnieć, że jej pierwsza część Nibynoc została nominowana do nagrody Davida Gemmella, a także Aurealis Award za najlepszą powieść fantasy w 2016. Zaciekawieni, co takiego dzieje się w tomie drugim tej fantastycznej serii?

Drugi tom serii NibynocBożogrobie

Główna bohaterka, Mia Corvere, niszczycielka cesarstw, odnalazła swoje miejsce pośród Ostrzy Naszej Pani od Błogosławionego Morderstwa. Jednak wielu członków Duchowieństwa Czerwonego Kościoła uważa, że dziewczyna w ogóle na to nie zasłużyła.

Jej pozycja jest niepewna i wciąż daleko dziewczynie do pomszczenia brutalnej śmierci członków rodziny. Potyczka ze śmiercionośnym wrogiem otwiera Mii oczy, która nabiera podejrzeń, co do motywów, jakie kierują samym Czerwonym Kościołem.

Wkrótce okazuje się, że finał wielkich igrzysk odbędzie się w Bożogrobiu. Wydarzenie swoją obecnością zaszczycą konsul Scaeva i kardynał Duomo. Właśnie te informacje sprawiają, że Mia postanawia przeciwstawić się Kościołowi. Sprzedaje się do niewoli, by zwiększyć swoje szanse na dopełnienie obietnicy, złożonej w dniu, gdy straciła wszystko. Na piaskach areny znajduje nowych sprzymierzeńców, zaciętych rywali i jeszcze więcej pytań na temat swoich dziwnych związków z cieniami. W miarę, jak kolejne spiski i sekrety wychodzą na światło dzienne, w murach kolegium rośnie liczba ofiar. Bohaterka będzie musiała już wkrótce wybierać między lojalnością a zemstą.

Drugi tom serii Nibynoc pt. Bożogrobie znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośnikom fantasy, skierowanej do nieco starszych odbiorców. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!