Dzisiaj śpisz ze mną - kup na TaniaKsiazka.pl

Dzisiaj śpisz ze mną to książka, która jest już dostępna w sprzedaży. Powieść autorki Anny Szczypczyńskiej przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej i kobiecej. Warto tutaj również wspomnieć, że Szczypczyńska prowadzi blog Panna Anna Biega, który inspiruje tysiące kobiet w całej Polsce. Światło dzienne ujrzała również jej książka pt. Zakochaj się w bieganiu, ciesząca się dużym zainteresowaniem wśród czytelniczek. Jeśli zatem poszukujecie inspirującej i nietuzinkowej historii, trafiliście idealnie. Prezentowana dziś powieść z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagające odbiorczynie.

Dzisiaj śpisz ze mną – zmysłowa opowieść o marzeniach, trudnych wyborach i odpowiedzialności

Główną bohaterką powieści jest Nina. Kobieta ma ułożone życie: kochający mąż, śliczne córki i stabilizacja. Jednak w najmniej oczekiwanym momencie spokój bohaterki burzy Jan. Młody, przystojny mężczyzna, który na nowo budzi w niej poczucie piękna i zmysłowości.

I choć Nina uparcie broni się przed rodzącą się namiętnością, to jej myśli wciąż uciekają w stronę Jana. Ponieważ to właśnie on przypomniał jej, jaka była kiedyś. Tym samym uwolnił tęsknotę za tą dziewczyną, którą była, zanim weszła w rolę żony i matki. To właśnie z tego powodu Niną targają potężne i skrajne emocje. Towarzyszy jej poczucie odpowiedzialności i namiętność. Kobieta z każdym dniem dojrzewa jednak do podjęcia tej jedynej, właściwej decyzji. Czy jednak jej podjęcie przyjdzie jej z łatwością? I czy to jedyne, słuszne wyjście z tej sytuacji? I jak to jest z tą odpowiedzialnością za rodzinę? Czy zawsze wiąże się ona z rezygnacją z własnych marzeń? I przede wszystkim, czy miłość usprawiedliwia każdą decyzję? A przecież mówi się, że miłość wymaga poświęceń…

Anna Szczypczyńska stworzyła niezwykle poruszającą i wciągającą historię. Dzisiaj śpisz ze mną to opowieść o niezliczonej liczbie wyborów, przed którymi codziennie ktoś staje. A każda decyzja niesie ze sobą pewne konsekwencje. I choć nigdy nie wiemy, jakie one będą, to co przeżyjemy, buduje nas na nowo.

Książkę pt. Dzisiaj śpisz ze mną znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!