KryminałPolecamyZapowiedzi i nowości

Efekt pandy Marty Kisiel. Tereska powraca w nowej komedii kryminalnej!

Efekt pandy Marty Kisiel. Tereska powraca w nowej komedii kryminalnej

Kiedy jesienią zeszłego roku Marta Kisiel powiedziała w wywiadzie, jaki prowadziłam z nią w ramach TargówKsiążki.Online, że w książce nad którą pracuje, nie ma ani odrobiny fantastyki, zrobiłam wielkie oczy (serio, wywiad można obejrzeć tutaj i przekonać się jak wielkie). Później, już po lekturze Dywanu z wkładką, pierwszej komedii kryminalnej, jaka wyszła spod pióra autorki, okazało się, że nawet bez mitów i romantycznej magii, jej książki też są świetne. A Tereski, głównej bohaterki, z całym jej choleryzmem, nie sposób nie polubić. Niedługo kolejna odsłona tereskowych perypetii, bo Efekt pandy Marty Kisiel pojawi się w księgarniach już we wrześniu.

Efekt pandy Marty Kisiel - nowa komedia kryminalna

Efekt pandy Marty Kisiel, Tereska wraca w wielkim stylu!

Czy będzie stylowo? Na pewno stylowo na miarę roztrzepanej Tereski. Już wcześniej zdarzyło się jej przecierać modowe szlaki i łamać stereotypy dotyczące stroju odpowiedniego do okoliczności. W końcu nikt nie włamuje się tak stylowo jak ona. W koszuli nocnej. Bez majtek.

Czy będzie kulturalnie? Oczywiście. Przecież Tereska bardzo kulturalnie wita gości w swoim domu. Oddała to chcąc nie chcąc w ręce, a może raczej skrzydełka, ptaszka, który umościł się pod dachem i pęknie wyśpiewuje wszystkim: „Ty wuju, ty wuju”. — Jeżeli pamiętacie, co to za ptaszek, to dajcie znać w komentarzu, bo nie mogłam sobie przypomnieć.

Będzie pięknie! W końcu tym razem Tereska wybiera się do SPA. Będzie tak pięknie, że po skończonej lekturze będziecie mieć za sobą upiększający trening mięśni brzucha. Tych odpowiedzialnych za śmiech.Efekt pandy Marty Kisiel. Tereska powraca w nowej komedii kryminalnej

Przyczajony zbrodzień, ukryty trup

Tereska potrzebuje porządnego relaksu, takiego przez wielkie R. Potrzebuje pięknych widoków, ludzkiej maszyny masującej oraz zabiegów, dzięki którym z jej twarzy zniknie postarzające echo dnia codziennego. Zatem, za namową męża jedzie do SPA. Już sobie wizualizuje, jak pięknie będzie odpoczywać w tych cudownych okolicznościach górskiej przyrody. Co może pójść nie tak?

Wiadomo, że z relaksu nici, kiedy na horyzoncie pojawia się zbrodnia. W końcu w zbrodniach Tereska ma już jako takie doświadczenie… No tak, jako takie. Ale w końcu bez tego nie byłoby tak zabawnie.

Efekt Pandy, nowa komedia kryminalna Marty Kisiel, będzie mieć premierę 29 września. Ja już nie mogę się doczekać!

Książka ukaże się nakładem W.A.B a w przedsprzedaży możecie ją znaleźć w tym miejscu.

Sprawdź też: