Dziewczyny z Dubaju Piotr Krysiak

W sieci krąży informacja, że Doda wraz z mężem Emilem Stępniem mają zamiar zekranizować książkę Dziewczyny z Dubaju Piotra Krysiaka. Jeśli plotki okażą się prawdą, szykuje się bardzo kontrowersyjna produkcja.

Dziewczyny z Dubaju – kulisy seks-biznesu

Dziewczyny z Dubaju to książka, która wywołała prawdziwą burzę i długo nie schodziła z list bestsellerów. Piotr Krysiak zdradził w niej kulisy świata ekskluzywnych, polskich prostytutek. Modelki, finalistki konkursów miss i celebrytki, skuszone wizją zarobienia wielkich pieniędzy bądź zmanipulowane obietnicą zwykłej pracy, zostawały paniami do towarzystwa bogatych biznesmenów, sportowców i arabskich szejków.

Zamknięte imprezy, luksusowe otoczenie, seks, narkotyki i alkohol, a po drugiej stronie świata mąż, dzieci i przyjaciele. Kobiety swoje wyjazdy trzymały zazwyczaj w ścisłej tajemnicy, a z jednej podróży potrafiły przywieźć nawet kilkaset tysięcy złotych. W proceder werbowania pań do towarzystwa zamieszana była córka popularnego muzyka, ale na tym nie koniec – w całej aferze znanych nazwisk nie brakuje.

Reportaż Piotra Krysiaka podzielił Czytelników. Niektórzy byli zawiedzeni brakiem szczegółów i reporterskim warsztatem dziennikarza, inni poruszeni całą sprawą oraz losami bohaterek. Jedno jest jednak pewne – wokół książki narobiono mnóstwo szumu, a Internet aż gotował się od skrajnych opinii odbiorców. Na taki sam rozgłos mogą więc też liczyć twórcy filmowej adaptacji. 

Doda producentką?

Doda z mężem mają już za sobą jedną wspólną produkcję. W marcu tego roku na ekrany kin wszedł Pitbull. Ostatni pies w reżyserii Władysława Pasikowskiego, wyprodukowany przez duet Rabczewskiej i Stępnia. Doda zagrała w nim nawet jedną z ról.

W przypadku Dziewczyn z Dubaju ze względu na budzącą emocje tematykę, małżeństwo liczy na finansowy sukces i naprawdę mocne kino. Na razie brak jednak dalszych szczegółów. 

Książkę Dziewczyny z Dubaju Piotra Krysiaka kupicie tutaj >>