22 sierpnia swoją premierę będzie miała Miłość i co dalej najnowsza książka Tatiany Mindewicz-Puacz, specjalistki w zakresie komunikacji, coacha i terapeutki znanej z jednego z popularnych programów TVN Projekt Lady.

Miłość i co dalej Tatiany Mindewicz-Puacz – poradnik o związkach

Poprzednia książka tej autorki  Luz. I tak nie będę idealna była zbiorem porad dotyczących samoakceptacji. Tym razem autorka skupia się na związkach.

Po pierwszym etapie związku pełnym fascynacji i naładowania endorfinami nadchodzą kolejne, które nie zawsze są łatwe.

W pewnym momencie okazuje się, że samo uczucie to za mało, żeby zbudować szczęśliwe życie. Pary żyją razem, ale nie żyją ze sobą, bo nie rozmawiają lub nie umieją rozmawiać tak, żeby nie dochodziło do kłótni. Taki stan rzeczy sprawia, że poziom frustracji tylko się nasila. Jak to się dzieje, że szczęście tak łatwo przeradza się w żal, złość i strach?

Tatiana Mindewicz-Puacz w książce Miłość i co dalej skupia się nie tylko na tym, jak problem samotności w związku widzą kobiety. Stara się też pokazać to, w jaki sposób mężczyzny postrzegają problemy.

Samotność w związku to kwestia, który dotyczy naprawdę wielu par. Tatiana Mindewicz-Puacz próbuje pokazać, skąd się bierze ten problem i jak sobie z nim poradzić.

Książka Miłość i co dalej przede wszystkim pomaga zrozumieć siebie i uczy tego, jak spojrzeć na ukochaną osobę z innej perspektywy.

Autorka pokazuje, gdzie leży cienka granica między tym, co w związku możemy zrobić sami, a tym, czego powinno się oczekiwać od partnera. Odpowiednie zaangażowanie jest kluczem do sukcesu, ale jak z niego skorzystać?

Poprzedni poradnik cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem Czytelniczek. Ten dotyczy innego, ale równie częstego problemu. To z pewnością będzie idealna książka dla wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć tego, jak pracować nad związkiem i jak się komunikować z partnerem. Jak określać swoje potrzeby i w jaki sposób o nich mówić. Z tej lektury zapewne skorzystają i panie i panowie.

Książkę Miłość i co dalej znajdziecie tutaj.