Ekranizacja Monachium Harrisa

Ekranizacja Monachium Harrisa to jedna z produkcji, na którą niecierpliwie czekacie? Dobrze się składa, ponieważ mam dziś dla was kilka istotnych informacji. Otóż wiemy już, kto wcieli się w rolę głównych bohaterów. Tym, którzy nie do końca orientują się w temacie, przypominam, że chodzi tu o film, który powstaje na podstawie książki pt. Monachium Roberta Harrisa. Szpiegowski thriller cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie. W związku z tym nie dziwi fakt, że również świat filmu w końcu zainteresował się wspomnianą historią.

Ekranizacja Monachium Harrisa

Ekranizacja Monachium Harrisa – co wiemy?

Na początku warto wspomnieć, że produkcja powstaje dla platformy streamingowej Netflix. Obecnie zdjęcia na planie prowadzone są w Niemczech, następnie ekipa planuje przenieść się do Wielkiej Brytanii. Oczywiście o ile epidemia koronawirusa nie pokrzyżuje tych planów. Ponadto wiemy już także, kto wcieli się w główne role. Na ekranie wystąpią: George MacKay, Jannis Niehwohner i Jeremy Irons. Obok nich pojawią się również Liv Lisa Fries i Sandra Huller. Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Christian Schwochow, natomiast scenariusz na podstawie powieści stworzył Ben Power. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to premiera filmu przewidywana jest na 2021 rok.

Monachium Robert Harris - szukaj na TaniaKsiazka.pl!

O czym opowiada sama historia? Akcja powieści rozgrywa się jesienią 1938 roku, kiedy to Europa znajduje się na krawędzi wojny. Adolf Hitler właśnie przygotowuje się do inwazji na Czechosłowację, a Neville Chamberlain, premier Wielkiej Brytanii, za wszelką cenę próbuje utrzymać pokój. W związku z tym przedstawiciele brytyjskiego rządu udają się do Monachium, by spotkać się z wodzem Rzeszy oraz przywódcami Francji i Włoch. Wkrótce też okazuje się, że na spotkaniu będzie opozycjonista Hitlera, który ma do przekazania Brytyjczykom tajne dokumenty. Tym samym losy świata mogą zależeć od tego, czy uda im się spotkać, nie wzbudzając przy tym podejrzeń SS i gestapo.

Dajcie koniecznie znać, czy ekranizacja Monachium Harrisa to produkcja, na którą czekacie. Tymczasem wszystkich zainteresowanych książką, odsyłam tutaj.

Interesują Was inne książki tego autora? Zajrzyjcie tutaj.