Świąteczne książki od Wydawnictwa Kobiecego Świąteczne książki

Myśl o Bożym Narodzeniu uruchamia w nas, kobietach, konieczność sporządzenia listy powinności. Robimy listę potraw, które powinnyśmy ugotować, listę prezentów, które powinnyśmy kupić, listę pomieszczeń, które powinnyśmy posprzątać. I listę gości, którym powinnyśmy nadskakiwać podczas spotkań przy stole. Choinka, ciasteczka, dekoracja domu. I koniecznie trzeba zetrzeć kurz z kontaktów i nakłuć pomarańcze goździkami! A gdzie w tym wszystkim czas dla siebie? Gdzie ten błogi stan odprężenia? Gdzie to wyczekiwane zatrzymanie? Wydawnictwo Kobiece przygotowało kilka powodów do znalezienia czasu na relaks. Świąteczne książki wpiszą się idealnie w bezstresowe leżenie pod choinką w towarzystwie aromatycznej herbaty i korzennych pierników. 

Świąteczne książki od Wydawnictwa Kobiecego

Świąteczne książki od Wydawnictwa Kobiecego

Żebyś nie szukała zbyt długo najlepszej pozycji dla siebie, spieszymy z pomocą! Wybraliśmy siedem świątecznych książek. Weź głęboki wdech, wybierz tę idealną i poczuj odprężenie na samą myśl o swoim sam na sam z lekturą. Zasłużyłaś na prezent. Bo na pewno w tym roku byłaś grzeczna. Czy nie?… 😉

L.H. Cosway Gorące dochodzenieGorące dochodzenie Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Gorące dochodzenie przeniesie cię do prywatnego biura detektywistycznego. Maisie Wilkins pomaga doświadczonym detektywom w zbieraniu informacji i rozwiązywaniu zagadek. Najlepszy z nich, gburowaty Cameron Grant, o którym prawie nikt nic nie wie, jest największym ciachem pod słońcem. Niestety potrafi zmrozić jednym spojrzeniem. Mimo wszystko na firmowej imprezie Maise postanawia się do niego zbliżyć. Kilka drinków później, lądują w mieszkanie mężczyzny, i zamiast rozmawiać… no sama wiesz… 🙂

Jak romans biurowy wpłynie na pracę Maisie? Czy uda się jej połączyć rosnące uczucie do detektywa z nieoczekiwanym awansem? Zajrzyj tutaj, zamów książkę i poznaj bliżej tę płomienną historię.

Ada Tulińska Spełnione życzenieSpełnione życzenie Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Kaja tęskni za miłością i marzy o studiach medycznych.  Jest wychowanką domu dziecka, a po opuszczeniu placówki podejmuje pracę w arystokratycznym dworku pod Krakowem. Wśród niewielu rzeczy, które posiada, jest pamiątka rodzinna: męski zegarek z grawerem. Zostaje opiekunką zrzędliwej i problematycznej starszej pani. Oprócz tego, że praca jest trudna, dodatkowo musi się trzymać jednego warunku. Ma się trzymać z daleka od syna pracodawcy!  Nie pomaga jej w tym fakt, że Daniel od pierwszego spotkania wyjątkowo zaprząta myśli Kai, ponieważ jego zachowanie wskazuje na zainteresowanie dziewczyną. Zbliża się Boże Narodzenie. Czy Kai uda się dotrzymać obietnicy złożonej szefowi?

Intrygująca świąteczna historia jest gotowa, by po nią sięgnąć! O tutaj.

Emilia Szelest, Ewelina Dobosz Bardzo cicha nocBardzo cicha noc Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Przed Tobą wyjątkowy duet pisarski! Emilia Szelst i Ewelina Dobosz w te Święta rozpalą policzki i przyprawią ciało o drżenie. Bardzo cicha noc pokaże ci, co złego może się wydarzyć, gdy nie uszanuje się wigilijnych tradycji. I do czego jesteśmy zdolni pod wpływem wzburzonych emocji. Niech zachętą będzie zdanie z noty wydawniczej: Kiedy lądujesz w odciętym od świata miejscu z byłym więźniem, możesz być pewna, że to będą niezapomniane święta.

Koniecznie daj się wciągnąć w historię o połączeniu miłości i zbrodni. Książka czeka pod tym linkiem.

 Anna Szczęsna Sztuka dawania prezentówSztuka dawania prezentów Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Sztuka dawania prezentów to nowa, świąteczna powieść znawczyni ludzkich serc. Pewna rodzina dostaje zaproszenie od nestorki rodu na spędzenie Bożego Narodzenia w pięknym domu z bali, otoczonym pięknym lasem, tuż nad brzegiem jeziora. Zostają odcięci od świata i technologii i skazani na swoje towarzystwo. Niezbyt im się to podoba. Jedak gospodyni ma w tym swój cel. Pragnie wyjawić najbliższym wstydliwy sekret jej zmarłego męża oraz pogodzić skłócone od lat córki. Po drugiej stronie jeziora mieszka mężczyzna. On również skrywa bolesną tajemnicę. Od chwili, w której ma pomóc przy organizacji świąt w sąsiednim domu, jego losy zaczynają się splatać się z losami starszej pani.

Czy w tej historii możemy liczyć na świąteczne cuda? Żeby się o tym przekonać, trzeba koniecznie przeczytać książkę. I nie trzeba po nią jechać do lasu nad jeziorem! Czeka na ciebie tutaj.

David Rosenfelt Świąteczny tropŚwiąteczny trop Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Tuż przez Bożym Narodzeniem ekscentryczny adwokat Andy Carpenter idąc ulicą, daje pieniądze bezdomnemu mężczyźnie z psem. W noc po tym zdarzeniu dowiaduje się, że obdarowana dwójka została zaatakowana, a napastnik uciekł. Andy i jego żona postanawiają im pomóc. Szybko okazuje się, że bezdomny to tak naprawdę Don Carrigan, który jest poszukiwany przez policję od dwóch lat pod zarzutem morderstwa. Upiera się, że jest niewinny, choć wszystkie dowody wskazują na niego. Andy postanawia rozwiązać tę zagadkę, wierząc w niewinność mężczyzny. Jak potoczy się ich wspólna historia? Sprawdź, zamawiając książkę pod tym linkiem.

Katarzyna Bester Świąteczne nieporozumienie
Świąteczne nieporozumienie Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Strojny w ozdoby Londyn jest gotowy na Boże Narodzenie. Zapracowana Harper nie czuje magii i zamiast szykować się na święta, przygotowuje się do wyjazdu z kraju i obiecanego awansu. Nieporozumienie jednak wrzuca ją do jednego mieszkania z wrednym, ale niezwykle pociągającym Amerykaninem, Holdenem. W firmie natomiast zaczynają dziać się dziwne rzeczy i nie wiadomo, czy ten rok skończy się dla niej tak, jak zaplanowała… A Holden? Przyjeżdża do Londynu w interesach z planem, by po miesiącu wrócić do Nowego Jorku do swojej rodziny i spędzić z nią Boże Narodzenie. Sprawy się komplikują, gdy na jego drodze staję Harper. Między tą dwójką rodzi się niechęć, która szybko zmienia się w pożądanie.

Zaintrygowana? Świąteczne nieporozumienie czeka na ciebie w tym miejscu.

Niegrzeczne święta – antologia opowiadań

Niegrzeczne święta Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

W antologii Niegrzeczne święta znajdziesz historie stworzone przez aż dziewięć kobiet i jednego mężczyznę! Na pewno znasz te nazwiska. Agnieszka Lingas-Łoniewska, Justyna Chrobak, Katarzyna Berenika Miszczuk, Beata Majewska, Meg Adams, Anna Langner, Emilia Szelest, Kinga Litkowiec, Ewelina Dobosz i Robert Ziębiński napisali opowiadania, które podniosą temperaturę w świąteczny czas. Jesteś ciekawa, co przygotowali mistrzowie niesfornego pióra? Sięgnij po książkę tutaj.

Nie czekaj na Świętego Mikołaja, sama zrób sobie prezenty już dziś! Świąteczne książki od Wydawnictwa Kobiecego to najlepszy wybór, jeśli chcesz, by w twoim domu było naprawdę gorąco.

Powiązane artykuły: