Niegrzeczne święta: opowiadania rozgrzewające! Zapowiedź

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne tam, gdzie chcą. Grzeczne dziewczynki czekają na podarunki z listu napisanego do Mikołaja, w przeciwieństwie do niegrzecznych, które biorą sprawy we własne ręce i same robią sobie prezenty! 😉 Nadchodzą Niegrzeczne święta – opowiadania dla wszystkich, którzy chcą nieco podkręcić świąteczną atmosferę. Wcale nie trzeba czekać z tym aż do grudnia!

Niegrzeczne święta: opowiadania rozgrzewające!

Niegrzeczne święta – gorąca atmosfera

Jeśli nie masz ochoty wdawać się w dłuższą relację z długą, zawiłą historią, z pewnością spodoba Ci się fakt, że Niegrzeczne święta to zbiór dziesięciu opowiadań. W sam raz na niezobowiązujący romans z książką w jesienny lub zimowy wieczór! O podgrzanie tegorocznej świątecznej atmosfery zadbało dziewięć poczytnych autorek i jeden niegrzeczny autor, dlatego fani mogą być pewni, że lektura dostarczy niezapomnianych emocji.

Niegrzeczne święta opowiadnia

Niegrzeczne święta opowiadania

Czyje opowiadania znajdą się w nadchodzącej antologii? W spisie treści bez wątpienia nie zabrakło nazwisk autorów, których książki cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród niegrzecznych czytelniczek. A są to:

  1. Meg Adams Świąteczna ucieczka
  2. Robert Ziębiński Śnieg w jej włosach
  3. Anna Langner Dziewczyna pod choinkę
  4. Emilia Szelest Nim skończy się rok
  5. Kinga Litkowiec Nieproszony gość
  6. Beata Majewska Wigilijny napad
  7. Agnieszka Lingas-Łoniewska Rozpakuj mnie jak prezent
  8. Justyna Chrobak Sylwester w rytmie kizomby
  9. Ewelina Dobosz Noworoczne wspomnienie
  10. Katarzyna Berenika Miszczuk Pocałunek pod jemiołą

Niegrzeczne święta – opowiadania premierę będą miały już niedługo, 12 listopada 2020 roku.
Książkę znajdziecie TUTAJ.

Jeżeli już nie możecie się doczekać, na zaostrzenie apetytów zostawiam Wam fragment Świątecznej ucieczki Meg Adams. Możecie przeczytać go W TYM MIEJSCU.

Odkryj Strefę Niegrzecznych Książek!

Na koniec mam gratkę dla niegrzecznych czytelników. Jeśli jesteście fanami erotyków, na pewno spodoba się Wam Strefa Niegrzecznych Książek w księgarni TaniaKsiazka.pl. Z pewnością znajdziecie w niej wiele interesujących tytułów.

Romans w biurze? Historie o mundurowych lub prawnikach? A może dreszczyk emocji zakazanej miłości? Książki są podzielone tematycznie, więc łatwo sięgniecie po to, na co akurat macie ochotę. Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz także: