Ekranizacja Rywalek

Ekranizacja Rywalek to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości Kiery Cass. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbicielki produkcji fantastyczno-przygodowych. Projekt przybierze formę filmu, a za jego produkcję odpowiada platforma Netflix. Warto tutaj wspomnieć, że seria stworzona przez amerykańską pisarkę cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Książki w błyskawicznym tempie zyskały status bestsellerów, stając się międzynarodowymi hitami. Ponadto prawa do publikacji książki sprzedano do ponad 30 krajów. Mimo to do tej pory nic nie zapowiadało, że historia doczeka się ekranizacji. Aż w końcu Netflix wziął sprawy w swoje ręce.

Ekranizacja Rywalek

Ekranizacja Rywalek – kilka słów o produkcji i książkowej serii

Na razie wiadomo, że cała seria ma zostać zekranizowana w postaci filmu. Ze względu jednak na dużą liczbę tomów, być może Netflix pokusi się o kilka takich produkcji. Za reżyserię będzie odpowiedzialna Haifaa Al-Mansour, która ma już na koncie sukces związany m.in. z Dziewczyną w trampkach. Natomiast stanowisko producentów zajęły Deniese Di Novi oraz Pouya Shahbazian. Niestety nie wiemy, na kiedy przewidywana jest premiera produkcji. Jeśli jednak się to zmieni, od razu was o tym poinformujemy.

O czym opowiada sama historia? O względy księcia Maxona walczy 35 dziewcząt, które startują w eliminacjach. Dla każdej z nich wygrana oznacza wyrwanie się z szarej i smutnej rzeczywistości. Ponieważ przeciętni ludzie żyją uwięzieni w kastach i nie czeka ich żadna przyszłość. Tymczasem ludzie w zamku wiodą piękne i szczęśliwe życie. Dlatego też każda z dziewcząt chce zostać żoną księcia. Jednak nie Ami. Ponieważ Ami Singer znalazła się tu całkiem przypadkiem. Formularz zgłoszeniowy wypełniła za namową rodziny, by ci dali jej święty spokój. Dziewczyna wcale nie marzy o poślubieniu księcia i innym życiu.

Wszystko zmienia się, kiedy bohaterka poznaje Maxona. Okazuje się, że to ktoś, o kogo warto walczyć. Ponadto do gustu przypadają jej jedwabie i koronki. Być może to jednak życie, o jakim marzyła?

Ekranizacja Rywalek to produkcja, na którą czekacie? Dajcie nam znać! Tymczasem tutaj znajdziecie książki Kiery Cass.