Serial Żmijowisko - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Ekranizacja Żmijowiska z pewnością cieszy wszystkich fanów twórczości Wojciecha Chmielarza. Powody do zadowolenia mają także sami wielbiciele wspomnianej książki, a także ci, którzy po prostu uwielbiają dobre seriale. Jako typowi książkoholicy zachęcamy oczywiście, by najpierw zapoznać się z papierową wersją inspiracji twórców serialu. Jednak już teraz chętnie zdradzimy wam, jakich nowych szczegółów udało nam się dowiedzieć na temat wspomnianej produkcji. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Ekranizacja Żmijowiska – wiemy, kto zagra główną rolę!

Na początku warto wspomnieć, że serial przygotowuje stacja Canal+, a zdjęcia do produkcji właśnie ruszyły pełną parą. Poza tym nad scenariuszem czuwa sam autor książki. Fani książki mogą być więc spokojni o przebieg ekranowej historii. Niestety dokładna data premiery nadal pozostaje nieznana. Wiemy natomiast, kto wcieli się w główną rolę. Arka, ojca zaginionej Ady, zagra Paweł Domagała.

O czym zaś opowiada sama historia? Przyjaciele ze studiów, grupa trzydziestolatków, co roku wyjeżdżają wspólnie z rodzinami na wakacje. Tym razem padło na agroturystykę zagubioną wśród jezior i lasów. Ośrodek znajduje się we wsi o dość niewdzięcznej nazwie – Żmijowisko. Jednak to wcale nie przeszkadza im się dobrze bawić. Zresztą jak zawsze. Tym samym są tam narkotyki i alkohol, które pomagają bohaterom odreagować stres szybkiego, wielkomiejskiego życia. Ale poza tym jest coś jeszcze. To skrywane od lat urazy, dawne uczucia i wzajemne pretensje. Podczas jednej z mocno zakrapianych imprez, ktoś kogoś niemal topi. A w związku z tym wywiązuje się kłótnia, która otwiera dawne rany. Już następnego dnia córka jednej z par, piętnastoletnia Ada, znika bez śladu. Choć trwają jej intensywne poszukiwania, nikomu nie udaje się znaleźć dziewczyny.

Od tych tragicznych wydarzeń mija już rok. Ojciec zaginionej, Arek, decyduje się jeszcze raz powrócić do Żmijowiska, by podjąć ostatnią próbę odnalezienia córki. Wydaje się, że przez te dwanaście miesięcy znienawidziła go już cała Polska. Ale szybko okazuje się, że mężczyzna nie wraca sam.

Ekranizacja Żmijowiska to również nie lada gratka dla wszystkich miłośników seriali kryminalnych. Koniecznie dajcie nam znać, czy macie zamiar oglądać tę ekranizację! Natomiast wszystkich zainteresowanych książką Żmijowisko odsyłamy tutaj.