Mroczne thrillery na koniec listopada - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Za oknem coraz dłużej trwa noc, a dni są krótkie i szare. Deszczowa aura nie sprzyja wychodzeniu z domu, a wokół jakoś tak robi się ponuro. Jesień się kocha, lub nienawidzi, ale wszyscy książkomaniacy są zgodni. To idealny czas na zakopanie się pod ciepłym kocem, z kubkiem kawy w jednej ręce i książką w drugiej. Ja napisze więcej. Długie wieczory to idealny czas na mroczne thrillery. Ponieważ to właśnie ciemność wyzwala w nas niepokój i sprawia, że mroczne historie nabierają większej mocy. Kiedy deszcz rytmicznie uderza o parapet, a wiatr wdziera się w szczeliny między oknami, każdy podejrzany dźwięk sprawia, że nasze serca biją nieco szybciej. Trudno wyobrazić sobie lepsze okoliczności dla mrocznych i pełnych napięcia książek. W związku z tym podrzucam wam sześć tytułów, które doskonale wpisują się w jesienny klimat!

Mroczne thrillery na koniec listopada - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Mroczne thrillery na listopad – sprawdźcie!

Małe sekrety - kup na TaniaKsiazka.pl

Małe sekrety Jennifer Hillier

Idealne życie Marin zamienia się w piekło, kiedy jej czteroletni synek Sebastian zostaje porwany. Szesnaście miesięcy później śledztwo FBI utknęło w martwym punkcie, a kobieta jest cieniem samej siebie. Bohaterka jednak się nie poddaje i wynajmuje prywatną detektyw, by ta rozwikłała sprawę zaginięcia chłopca. Jednak zamiast porywaczy, ta odkrywa, że mąż Marin ma romans. To sprawia, że kobieta budzi się z letargu – straciła syna, nie chce stracić też męża. Szybko wychodzi na jaw, że ostatnie wydarzenia w życiu kobiety nie są kwestią przypadku…

Asystentka - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Asystentka S.K. Treymane

Podczas mroźnej zimy, która paraliżuje Londyn, Jo zostaje uwięziona w domu przyjaciółki, którym zarządza zaawansowana technologicznie asystentka Electra. Wkrótce też okazuje się, że zna ona jeden z największych sekretów Jo. A bohaterka nie ma wątpliwości, że najbliższe godziny będą dla niej koszmarem. Ponieważ asystentka najwyraźniej nie chce wyłącznie kontrolować Jo – chce zniszczyć jej życie.

Kraina umarłych - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kraina umarłych Jean-Christophe Grange

Komendant Corso rozpoczyna śledztwo, które zaprowadzi go do świata pornografii, BDSM i wszelkiego rodzaju perwersji. W tej mrocznej krainie zagubi się również on, a za jednym sprawcą ukrywać będzie się następny. Jak trudno jest prowadzić śledztwo, kiedy jego akcja toczy się w świecie, w którym źródłem rozkoszy jest zło? Czy Corso poradzi sobie w tej sprawie?

Mroczne thrillery na koniec listopada - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Powiem tylko raz Lisa Gardner

Trzy kobiety: policjantka, domniemana morderczyni oraz dawna ofiara i trzy historie, które łączą jedne zwłoki. Evie Carter szesnaście lat temu przyznała się do przypadkowego zastrzelenia ojca. Teraz policja zastaje ją nad ciałem męża. Kiedy zdjęcie zastrzelonego mężczyzny trafia do gazety, Flora widzi w nim nie ofiarę, a byłego oprawcę, który zniszczył jej życie na zawsze. Tym samym wraz z D.D. Warren i agentką FBI Kimberly Quincy będą musiały odkryć, co tak naprawdę wydarzyło się za zamkniętymi drzwiami.

Powrót - kup na TaniaKsiazka.pl

Powrót Kathryn Croft

Farrah Conway znika bez słowa i zostawia męża oraz trzymiesięczną córkę. Kiedy mężczyzna w końcu ułożył sobie życie z inną kobietą, a dziewczynka ma już dwa lata, Farrah wraca. Nie może jednak wyjawić nikomu powodu swojego odejścia. A teraz zrobi wszystko, by ponownie znaleźć się w życiu córki. Wkrótce też okazuje się, że małej grozi poważne niebezpieczeństwo, przed którym matka chce ją uchronić. Tymczasem komuś bardzo zależy, by kobieta nie nawiązała żadnej więzi z córką.

Mroczne thrillery na koniec listopada - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kształt serca Dolores Redondo

Amaia Salazar w wieku 25 lat trafia do programu wymiany dla policji Europolu w USA, w Akademii FBI. Jednym z testów, jaki musi przejść, jest zbadanie prawdziwej sprawy. Musi ona rozwikłać zagadkę seryjnego mordercy „kompozytora”, który morduje całe rodziny w trakcie różnorodnych klęsk żywiołowych, lub chwilę po nich. Układ ciał ofiar przypomina obrzęd religijny. Już wkrótce Amaia zostaje wysłana do Nowego Orleanu, gdzie niedługo nastąpić ma ogromny kataklizm. Jednak w tym samym czasie otrzymuje telefon od ciotki, o umierającym ojcu. A to budzi w niej niechciane wspomnienia.