Serial Żmijowisko - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Wojciecha Chmielarza to doskonała wiadomość dla wszystkich fanów twórczości pisarza. To także świetne informacje dla tych, którzy uwielbiają polskie thrillery z elementami literatury kryminalnej i sensacyjnej. Trudno bowiem nie zgodzić się z tym, że Chmielarz to jeden z wybitniejszych, rodzimych twórców tych gatunków. Jego najnowsza powieść nosi tytuł Żmijowisko i jest dostępna na polskim rynku już od 10 maja 2018 roku. Jaką historię tym razem przygotował Czytelnikom? Koniecznie sprawdźcie to sami!

Nowa książka Wojciecha Chmielarza – mistrzowski thriller

Przyjaciele ze studiów, grupa trzydziestolatków, co roku wyjeżdżają wspólnie z rodzinami na wakacje. Tym razem padło na agroturystykę zagubioną wśród jezior i lasów. Ośrodek znajduje się we wsi o dość niewdzięcznej nazwie – Żmijowisko. Jednak to wcale nie przeszkadza im się dobrze bawić. Zresztą jak zawsze. Są więc narkotyki i alkohol, które pomagają bohaterom odreagować stres szybkiego, wielkomiejskiego życia. Ale jest coś jeszcze. To skrywane od lat urazy, dawne uczucia i wzajemne pretensje. Podczas jednej z mocno zakrapianych imprez, ktoś kogoś niemal topi. Wywiązuje się kłótnia, która otwiera dawne rany. Już następnego dnia córka jednej z par, piętnastoletnia Ada, znika bez śladu. Choć trwają jej intensywne poszukiwania, nikomu nie udaje się znaleźć dziewczyny.

Od tych tragicznych wydarzeń mija już rok. Ojciec zaginionej decyduje się jeszcze raz powrócić do Żmijowiska, by podjąć ostatnią próbę odnalezienia córki. Wydaje się, że przez te dwanaście miesięcy znienawidziła go już cała Polska. Ale szybko okazuje się, że mężczyzna nie wraca sam.

Nowa książka Wojciecha Chmielarza to opowieść o tragedii, która niszczy. To historia rodziny, muszącej stawiać czoło próbie, przekraczającej ludzkie wyobrażenia. Bo uczucia, które trwają pomimo mijających lat, wcale nie przynoszą ulgi i pocieszenia. Jest to także opowieść o zdradzie, bólu i miłości. Oraz o tym, ile jesteśmy w stanie zrobić dla naszych dzieci i jak dużo nas to kosztuje.

Przypominamy, że książka pt. Żmijowisko dostępna będzie w sprzedaży od 10 maja bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!