Fantastyczne zapowiedzi - kup na TaniaKsiazka.pl

Fantastyczne zapowiedzi to doskonałe zestawienie dla wszystkich miłośników literatury fantasy. Poza tym to idealna propozycja dla każdego czytelnika, który poszukuje niezwykłych historii, odrywających skutecznie od otaczającej rzeczywistości. Ponieważ autorzy prezentowanych dziś powieści przenoszą odbiorców w niezwykle magiczne światy. I serwują mnóstwo przygód, tajemniczych i nierzadko mrocznych bohaterów, a przede wszystkim długie godziny wspaniałej i niezapomnianej rozrywki. Wśród dzisiejszych tytułów znajdziecie w większości pozycje, które dopiero pojawią się na naszym rynku. Umieściliśmy również tytuł, który jest już dostępny w sprzedaży. Poza tym fantastyczne zapowiedzi to zestawienie, gdzie absolutnie każdy znajdzie coś dla siebie – i młodszy i nieco starszy odbiorca. Zatem koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się o tym sami!

Fantastyczne zapowiedzi - kup na TaniaKsiazka.pl

Fantastyczne zapowiedzi – Starość aksolotla

Starość aksolotla - kup na TaniaKsiazka.plTo nie lada gratka dla wszystkich fanów twórczości Dukaja! Ponieważ prezentowana dziś historia to pierwsze książkowe wydanie słynnej powieści pisarza. Poza tym na jej podstawie platforma Netflix produkuje serial Into the Night.

Kiedy tajemnicze promieniowanie sterylizuje Ziemię z wszelkiego życia, nielicznym ludziom udaje się przekopiować swoje scyfryzowane umysły w maszyny. Czy ocalili także swoje dusze?

Aksolotl to forma larwalna zwierzęcia, które nigdy nie osiąga dorosłości. Czy ludzkość jest w stanie dojrzeć samodzielnie? Świat po końcu świata należy do kolejnych generacji mechów i seksbotów. W związku z tym w nich praktykują człowieczeństwo, pogrążeni w nostalgii za utraconą biologią ocaleńcy. Tym samym tworzą cywilizację po cywilizacji, życie po życiu i ludzkość po ludzkości. Dzielą się na gildie, formują alianse, prowadzą wojny, mają swoje polityki, ideologie i szalone religie metalu. I muszą podjąć wyzwania, przed jakimi nikt wcześniej nie stawał. Czy zagłada życia na Ziemi była przypadkowym kataklizmem, czy też kryje się za nią rozumny zamiar?

Książka dostępna od 30 października 2019 roku.

Fantastyczne zapowiedzi – Księga życia, trzeci tom serii o Dianie i Matthew

Główni bohaterowie mają za sobą męczącą i pełną niespodzianek podróż w czasie. Teraz historyczka i czarownica Diana Bishop oraz Fantastyczne zapowiedzi naukowiec-wampir Matthew Clairmont wracają do teraźniejszości. Ponieważ muszą ponownie stawić czoła starym wrogom i nowemu kryzysowi. Tym samym w rodzinnym domu Matthew we Francji znów spotykają się ze swoimi rodzinami. W tej historii jest jednak jeden smutny wyjątek. Jednak prawdziwe zagrożenie dla ich przyszłości dopiero ma się pojawić. W związku z tym naglącą sprawą stają się poszukiwania nieuchwytnego rękopisu Ashmole 782 i jego brakujących stron. Poza tym korzystając ze starej wiedzy i współczesnej nauki, Diana i Matthew w końcu dowiadują się, co przed wiekami odkryły czarownice.

Książka dostępna od 30 października 2019 roku.

Fałszywy pieśniarz - kup na TaniaKsiazka.plFantastyczne zapowiedzi – Fałszywy pieśniarz, trzeci tom z serii Szamanka od umarlaków

Do ogrodu kusiciela wkracza ekipa śledcza Wydziału Opętań i Nawiedzeń. Wszystko po to, by odkryć ostatni element całej układanki. Jednak ekshumacja zwłok nieznanego mężczyzny daje początek serii tragicznych wydarzeń. Ponieważ we Wrocławiu dochodzi do przerażających samobójstw, a mroczna przeszłość Kruchego powraca, by upomnieć się o jego duszę. Poza tym Ida szybko przekonuje się, że dar szamanki od umarlaków w niepowołanych rękach grozi katastrofą. A życzenia potrafią być niebezpieczne. Szczególnie wtedy, kiedy zaczynają się spełniać.

Książka dostępna od 30 października 2019 roku.

Fantastyczne zapowiedzi – Sezon na czarownice

To świetna propozycja dla wszystkich miłośników nastoletniej czarownicy. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że jest to powieść inspirowana Fantastyczne zapowiedzi popularnym serialem, dostępnym na platformie Netflix.

To ostatnie lato Sabriny Spellman przed jej szesnastymi urodzinami, które będą prawdziwym przełomem. Sabrina od dziecka uczy się magii i zaklęć od swoich ciotek, Zeldy i Heldy, ale jednocześnie żyje jak zwykła nastolatka. W związku z tym chodzi do liceum, spotyka się z przyjaciółkami i ma chłopaka o imieniu Harvey. Jednak czas spędzony wśród śmiertelników nieubłaganie dobiega końca. Pożegnanie z przyjaciółkami i Harveyem wydaje się trudniejsze, niż się spodziewała. Niepewna uczuć Harveya, Sabrina postanawia rzucić na chłopaka zaklęcie miłosne. Przecież od zawsze marzyła, aby być prawdziwą czarownicą! Teraz jednak zaczyna mieć wątpliwości, czy magia nie sprowadzi jej na zbyt mroczną drogę.

Książka dostępna od 31 października 2019 roku.

Fantastyczne zapowiedzi – Lodowy smok, nowe wydanie ilustrowane

Lodowy smok - sprawdź na TaniaKsiazka.plTutaj warto zwrócić uwagę na fakt, że to jedyna książka w dorobku George’a R. R. Martina, która przeznaczona jest dla młodszych czytelników! To niezapomniana opowieść o odwadze, miłości i poświęceniu. Stworzona przez najsławniejszego pisarza fantasy na świecie i ozdobiona pięknymi rysunkami sławnego hiszpańskiego artysty Luisa Royo.

Lodowy smok był przerażającą, legendarną istotą. Nikomu dotąd nie udało się oswoić takiego smoka. Poza tym tam, gdzie przeleciał, zostawiał za sobą zimne pustkowie i zamarzniętą ziemię. Ale Adara nie czuła strachu. Ponieważ była zimowym dzieckiem, urodzonym podczas mrozów tak srogich, że nawet najstarsi takich nie pamiętali. Adara nie przypominała sobie, kiedy po raz pierwszy ujrzała lodowego smoka. Zdawało jej się, że zawsze był obecny w jej życiu. Dostrzegała go w oddali, bawiąc się w lodowatym śniegu, gdy inne dzieci dawno już uciekły do domu przed zimnem. W czwartym roku życia dotknęła go, a w piątym po raz pierwszy poleciała na jego szerokim mroźnym grzbiecie. Potem, w siódmym roku jej życia, na spokojne gospodarstwo rolne, w którym żyła Adara, opadły ogniste smoki z północy. Tylko zimowe dziecko i lodowy smok, który je kochał, mogły ocalić świat Adary przed całkowitym zniszczeniem.

Książka dostępna od 19 listopada 2019 roku.

Fantastyczne zapowiedzi – Pieśń syreny

Znacznie mroczniejsza wersja słynnej Małej syrenki!Pieśń syreny - kup na TaniaKsiazka.pl

Lira, księżniczka, to najskuteczniejsza morska zabójczyni. W swojej sypialni, zakopane w morskim piasku ma serca siedemnastu lądowych książąt. To jej trofea, dzięki którym zdobyła respekt w głębinach. Jednak pewnego dnia, bohaterka niefortunnie zabija jedną z syren. Z tego powodu jej matka nie ma dla niej litości. Królowa Mórz zamienia ją w istotę, którą gardzi najbardziej na świecie – człowieka. W związku z tym Lira ma teraz tylko jeden cel, odzyskać swoją syrenią postać. Żeby to osiągnąć, musi dostarczyć królowej serce księcia Eliana.

Jednak dziedzic lądowego królestwa, Książę Elian, to najskuteczniejszy  i bezwzględny pogromca syren. Kiedy mężczyzna ratuje na środku oceanu tonącą kobietę, nawet nie przypuszcza, że właśnie pomógł jednej z tych, na które poluje. Ponadto skuszony obietnicą pomocy w wyplenieniu syreniego rodu, dobija niebezpiecznego targu z nieznajomą. Czy jednak powinien jej ufać? Który z dwóch największych zabójców wygra tę ryzykowną grę?

Książka już dostępna.