Fantastyczne zwierzęta 3

Fantastyczne zwierzęta 3 to bez wątpienia nie lada gratka dla wszystkich miłośników uniwersum, stworzonego przez J. K. Rowling. A chociaż seria o Harrym Potterze dobiegła już końca, widzowie i czytelnicy mają okazję poznać losy innych bohaterów. Tym samym filmy na podstawie książek autorki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród odbiorców. Nie dziwi więc fakt, że Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć doczeka się trzeciej ekranowej części. Jesteście ciekawi, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej na temat najnowszej produkcji!

Fantastyczne zwierzęta 3

Fantastyczne zwierzęta 3 – kilka faktów

Okazuje się, że zdjęcia do najnowszej produkcji rozpoczną się już wiosną 2020 roku w Rio de Janeiro. Reżyserią zajmie się jak w przypadku poprzednich dwóch części, David Yates. Poza tym widzowie spotkają znanych już aktorów. Będą to Eddie Redmayne, Jude Law, Johnny Depp, Katherine Waterston, Alison Sudol, Ezra Miller, i Dan Fogler. Natomiast scenariusz do filmu wspólnie stworzyli J.K. Rowling i Steve Kloves.

Warto tutaj również wspomnieć, że Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć to właściwie spin-off kultowego już cyklu o Harrym Potterze. W skład serii ma wchodzić aż pięć filmów. Fantastyczne zwierzęta 3 mają ujrzeć światło dzienne już w listopadzie 2021 roku.

O czym zaś opowiada seria? Newt Skamander podróżował od dawna. Podczas każdej z wypraw poznawał inny gatunek fantastycznego zwierzęcia. Postanowił więc opisać każdy z nich w swojej nowej książce. Niektóre z nich mogą być już znane czytelnikom Harry’ego Pottera. Przykładem może być tutaj choćby rogogon węgierski czy bazyliszek. W książce pojawia się jednak wiele nowych gatunków, o których świat mugoli jeszcze nigdy wcześniej nie słyszał ani żadnego z nich nigdy nie miał okazji widzieć!

Akcja rozgrywa się w latach 20. XX wieku. Główny bohater, oprócz zajmującej pasji i podróży, wraz z przyjaciółmi stawia czoła złemu czarnoksiężnikowi Gellertowi Grindelwaldowi.

Książki J. K. Rowling i gadżety związane z Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć znajdziecie tutaj.