FantastykaFantasyZapowiedzi i nowości

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć – nowe wydanie książki!

Całkiem nowe wydanie jednej z książek J.K. Rowling, która nawiązuje do świata z Harry’ego Pottera pojawi się w sprzedaży 16 marca bieżącego roku. Chodzi tu oczywiście o Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Jeśli myślicie, że okładka jest tu jedyną zmianą to grubo się mylicie. Przekonajcie się sami, co tym razem przygotowała dla was autorka.

Nowe wydanie – nowe zwierzęta

Całkiem nowe wydanie znanej już niektórym książki, opatrzone jest wstępem J.K. Rowling. Co ciekawe, pisarka stworzyła go wcielając się w rolę Newta Skamandera. To nie jedyna niespodzianka, jaka czeka czytelników. W środku znajduje się również aż sześć zupełnie nowych i nieznanych dotąd fantastycznych zwierząt! Jak więc sami widzicie, zmiana okładki to nie jedyne ulepszenie.

Warto wspomnieć, że mistrzowskie dzieło Skamandera znane jest czarodziejom już od najmłodszych lat. Wcielono je bowiem do listy obowiązkowych lektur w słynnej szkole magii i czarodziejstwa. Ten leksykon to niezastąpione wprowadzenie do magicznego świata stworzeń, który zaskoczy nawet najgorliwszych amatorów magizoologii. Przekonajcie się sami, co odkrył Newt podróżując aż po pięciu kontynentach. Możecie być pewni, że jeszcze nie jedno was zaskoczy i oprócz dobrze znanych wam gatunków odnajdziecie te, o których nie mieliście pojęcia!

Przypominamy, że nowe wydanie książki pt. Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć w sprzedaży pojawi się 16 marca 2017 roku. Wszystkich zainteresowanych lekturą odsyłam tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim fanom Harry’ego Pottera, którzy chcieliby dowiedzieć się znacznie więcej o magicznym świecie ulubionych bohaterów.