Fascynacja Adriana Bednarka - zakończenie trylogii Fascynacja Adriana Bednarka

Oskar Blajer powraca! Po Inspiracji i Obsesji, Fascynacja Adriana Bednarka zakończy jego kryminalny cykl, w którym seks, przemoc i wulgarność są równoprawnymi bohaterami opowieści. Czekasz na trzeci tom serii? Zapisz sobie w kalendarzu datę 2 czerwca, bowiem właśnie wtedy, będziesz mógł chwycić go z półki księgarni. 

Fascynacja Adriana Bednarka Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Fascynacja Adriana Bednarka – koniec serii

Śledziłeś perypetie pisarza Oskara Blajera w dwóch poprzednich tomach cyklu, opisującego jego losy? Zatem wieść o tym, że zbliża się premiera kontynuacji i zarazem książki zamykającej jego fascynującą historię, na pewno spowodowała szybsze bicie Twego serca. Fascynacja Adriana Bednarka znowu zabierze Cię na ten emocjonalny rollercoaster, fundując ekstremalne napięcie i nieprzespane noce. Czy na pewno jesteś na to gotowy? Wiem, głupie pytanie!

Czego możesz spodziewać się w tej części? Główny bohater odniósł prawdziwy sukces w swojej dziedzinie. Jego powieści drukowane są w tysiącach egzemplarzy, a jedna z nich zamieniła się nawet w popularny serial. Wiadomo jednak, że życie Oskara nie może toczyć się spokojnym biegiem… Co się zatem wydarza? Ginie aktorka grająca główną rolę w tej mini serii, a zaraz za nią inne. I jest w tym coś bardziej przerażającego, niż sama śmierć. Sposób, w jaki ją zadano! Morderstwa bowiem są wiernym odwzorowaniem historii z powieści Oskara Blajera. Nie tylko ten fakt odbiera mężczyźnie spokój. Poznaje on bowiem piękną kobietę, tajemniczą blondynkę imieniem Luiza, która bardzo przypomina mu jego zmarłą ukochaną.

Jak rozwiąże się jego historia? Czy uda mu się odsunąć od siebie podejrzenia policji i rozwiązać zagadkę tajemniczych zbrodni? Czy odnajdzie ukojenie w ramionach Luizy i czy uda mu się ochronić i ją i siebie przed niebezpieczeństwem? Odpowiedź znajdziesz w książce Fascynacja Adriana Bednarka, którą w przedsprzedaży możesz zamówić w tym miejscu.

Jeśli natomiast jeszcze nie miałeś okazji spotkać się oko w oko z Oskarem Blajerem, pod tym linkiem znajdziesz wszystkie książki z serii. Warto tu jednak zaznaczyć, że, to literatura dla ludzi o mocnych nerwach.

Zobacz także: