Tańsza dostawa Pocztą Polską

Tańsza dostawa Pocztą PolskąRozpakowywanie paczki z pachnącymi nowością książkami to wielka przyjemność. A nie byłoby jeszcze milej, gdyby ich dostawa kosztowała mniej niż 5 zł?

Już się robi! Księgarnia TaniaKsiążka.pl przygotowała dla Was mnóstwo tytułów w promocyjnych cenach, które Poczta Polska dostarczy Wam już od 4,49 zł !

Od godziny 12:00 17 listopada do godziny 12:00 21 listopada 2017 roku obowiązuje tańsza dostawa Pocztą Polską.

TAŃSZA DOSTAWA POCZTĄ POLSKĄ

Odbiór w punkcie pocztowym od 4,49 zł

Paczka Pocztowa od 9,49 zł

Szukacie dobrej książki na wieczór? Macie ochotę na rozgrzewający romans, wartką sensację lub mrożący krew w żyłach thriller? A może wolicie jakiś poradnik, książkę kucharską albo biografię?

Dobra książka na wieczór!

W księgarni TaniaKsiazka.pl znajdziecie wiele różnych tytułów w dobrych cenach. Poniżej trzy propozycje, na które warto zwrócić uwagę.

Dzika fermentacja Sandor Ellix Katz

Książka Sandora Ellixa Katza wprowadzi do Twojego codziennego menu mały ferment… w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu! Dzika fermentacja to prawdziwa encyklopedia wiedzy na temat kiszenia produktów spożywczych. Będziesz zdziwiony, jak wiele rzeczy z Twojej kuchni możesz zapakować do słoika i cieszyć się ich zdrowotnymi właściwościami. W książce znajdziesz przepisy m.in. na kwas truskawkowy, koreańskie kimchi, czy afrykańskie piwo z sorgo. Dzika fermentacja to świetna lektura dla wszystkich, którzy w kuchni nie lubią nudy i nie boją się eksperymentować ze smakiem.

 

Czarna Madonna Remigiusz Mróz

Tym razem Remigiusz Mróz sięga po horror z religią w tle. Boeing 747 zostaje znika z radarów, a wszyscy jego pasażerowie zostają uznani za zaginionych. Koszmarną sprawę pogarsza fakt, że nagle pojawiają się sygnały z maszyny dobiegające z różnych zakątków świata. Były duchowny Filip, którego narzeczona podróżowała feralnym lotem, chce dowiedzieć się, co spotkało zaginiony samolot. Staje jednak przed zagadkami, które daleko wykraczają poza cielesny wymiar życia. Gdzieś za rogiem czai się bowiem zło i tajemnicza postać Czarnej Madonny

 

Szczypta miłości Amanda Prowse

Pru jest spełnioną, dojrzałą kobietą. Prowadzi świetnie prosperującą piekarnię, starannie dba o wygląd i na pozór wiedzie idealne życie. Do perfekcyjnego obrazka brakuje jedynie miłości. I nagle na jej drodze staje Christopher. Wszystko zmierza ku dobremu zakończeniu? Niekoniecznie, bo oprócz szybszego bicia serca pojawia się także przeszłość, która może zaważyć na dalszych losach Pru. Amanda Prowse stworzyła ciepłą, nastrojową powieść o kobietach, pasji do pieczenia oraz przyjaźni. Szczypta miłości to książka, która udowadnia, że uczucie może przyjść do człowieka w każdym wieku, a tylko od nas zależy, czy otworzymy się na jego piękno.