Film Wszystkie jasne miejsca

Film Wszystkie jasne miejsca to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Jennifer Niven. Poza tym powody do zadowolenia ma każdy, kto interesuje się literaturą oraz produkcjami młodzieżowymi. Jak już wspomnieliśmy, książka autorki doczekała się ekranizacji w postaci filmu. Ten będzie dostępny już od 28 lutego 2020 roku na platformie Netflix. Ponadto warto tutaj wspomnieć, że tytuł ten doczekał się również nowego wydania. Lekturę w wersji z okładką filmową kupicie już od 12 lutego bieżącego roku. Tym samym to świetna wiadomość dla wszystkich kolekcjonerów tego typu wydań. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po tej historii? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Film Wszystkie jasne miejsca

Film Wszystkie jasne miejsca – kilka słów o produkcji i fabule książki

Na ekranach pojawią się m.in.: Elle Fanning jako Violet Markey, Justice Smith jako Theodore Finch, Alexandra Shipp jako Kate czy Keegan-Michael Key jako Embry. Reżyserią zajął się Miguel Arteta, który odpowiada za sukces takich produkcji jak Sześć stóp pod ziemią czy American Horror Story. Scenariusz zaś stworzyła Jennifer Niven. Produkcja przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi melodramatów.

Jeden z głównych bohaterów, Theodore Finch, codziennie myśli o tym, jak pozbawić się życia. A jednocześnie szuka czegoś, co pozwoliłoby mu pozostać na tym świecie. Jest również Violet Markey, która nieustannie żyje przeszłością i odlicza dni do zakończenia szkoły. Ponieważ marzy o ucieczce z małego miasteczka w Indianie i od rozpaczy po śmierci siostry.

Finch i Violet spotykają się sześć pięter nad ziemią. I nie do końca wiadomo, kto komu wtedy ratuje życie. Wkrótce tylko przy niej Finch może być sobą i tylko przy nim Violet zapomina o odliczaniu dni. Uczy się żyć od chłopaka, który pragnie umrzeć. A gdy ta zaskakująca para zaczyna pracować razem nad projektem geograficznym, by odkryć „cuda” Indiany, ruszają, gdzie poprowadzi ich droga: w miejsca maleńkie, dziwaczne, piękne, brzydkie i zaskakujące. Zupełnie jak życie.

Przypominamy, że film Wszystkie jasne miejsca będzie dostępny na platformie Netflix od 28 lutego bieżącego roku. Książkę w wydaniu filmowym znajdziecie tutaj.