Ostatnia więź taki tytuł nosić będzie finał Kroniki Nieciosanego Tronu. Książka w sprzedaży pojawi się już 22 marca 2017 roku i fakt ten z pewnością ucieszy wszystkich miłośników twórczości Briana Staveleya. Jeśli wciąż nie mieliście okazji zapoznać się tą serią, zachęcamy do nadrobienia zaległości. Autor w mistrzowski sposób łączy tempo działań elitarnej jednostki do zadań specjalnych i odrobinę ducha zen. Całość tworzy niezwykle epicką powieść fantasy, godną uwagi każdego miłośnika gatunku.

Finał Kroniki Nieciosanego Tronu – tom III

Powracają Starożytni Csestriimowie, by dokończyć dzieła zniszczenia ludzkości. Ogromne armie maszerują na stolice. Krwiopijcy, samotne istoty czerpiące niezwykłe moce ze świata natury angażują się u boku każdej z walczących stron. Wszystko po to, aby wpłynąć na ostateczny wynik wojny. Natomiast kapryśni bogowie przemierzają ziemię w ludzkich formach, w znanych tylko sobie celach. W środku całego zamieszania znajduje się trójka cesarskiego rodzeństwa: Valyn, Adare i Kaden. Im dłużej trwa wojna, tym bardziej zdają sobie sprawę, że nawet jeśli przetrwają, nie zdołają pogodzić swoich trzech różnych wizji przyszłości.

Świat stworzony przez Briana Staveleya jest niezwykle złożony i przebiegły. Tutaj ramię oko w oko stają członkowie cesarskich rodów, elitarni żołnierze, kapłani śmierci i tajemniczy mnisi-wojownicy, uwikłani w starożytne tajemnice i zawiłą politykę.

Przypominamy, że finał Kroniki Nieciosanego Tronu w sprzedaży pojawi się 22 marca bieżącego roku. Całą serię znajdziecie poniżej:

Tom I – Miecze cesarza.

Tom II – Boski ogień.

Tom III – Ostatnia więź.